11 GB za 8 zł w Mobile Vikings Polska (AKTUALIZACJA)

Mobile Vikings wprowadza nową promocję na wakacje. Już od dzisiaj użytkownicy sieci będą mogli doładować konto 11 GB danych za 8 złotych.

– W wakacje zużywamy najwięcej transferu danych. W tym okresie najchętniej dzielimy się swoimi przeżyciami w social media, poszukujemy informacji, ofert czy po prostu w wolnym czasie oglądamy filmy. Istnieje również grupa użytkowników, którzy ze względów zawodowych podczas wakacji nie mogą sobie pozwolić na całkowite przejście w offline – komentuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Z oferty VIKejszyn – 11GB za 8 zł można skorzystać tylko raz. Promocja jest ważna od 5 lipca do końca sierpnia. Pakiet można zakupić z dostępnych środków na karcie Vikinga. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App.

Dodatkowa paczka Internetu jest idealnym uzupełnieniem pozostałych ofert operatora. Przypomnijmy, że Mobile Vikings nie pobiera danych za korzystanie z aplikacji Facebook oraz Messenger.

Bonus jest ważny 31 dni od momentu aktywacji. Użytkownik może przedłużyć jego ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni zarówno zwykłym doładowaniem lub dokupując jeden z dodatkowych pakietów internetowych.

Regulamin

Źródło: Mobile Vikings Polska

4 komentarzy do “11 GB za 8 zł w Mobile Vikings Polska (AKTUALIZACJA)

 • 5 lipca 2016 at 10:19
  Permalink

  No to wyścig rozpoczęty. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli 1 GB za 50 groszy 🙂

  Odpowiedź
 • 5 lipca 2016 at 10:36
  Permalink

  Viking to obecnie zdecydowanie najlepsza sieć, zwłaszcza po zaoferowaniu możliwości zasilania numeru kartami Play

  Odpowiedź
 • 6 lipca 2016 at 20:12
  Permalink

  A jak tam przejść z Playa jest jakiś kod? Czy jak przeniose numer to stracę środki?

  Odpowiedź
  • JacekK
   8 lipca 2016 at 12:09
   Permalink

   Nie można przejść z Play do Mobile Vikings Polska za pomocą kodu USSD. Trzeba przejść całą procedurę przeniesienia numeru, czyli należy zacząć od wypełnienia wniosku na stronie internetowej Mobile Vikings Polska.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *