a2mobile – niewyczerpalne wszystko za 19,90 zł miesięcznie

Sieć komórkowa a2mobile, prowadzona przez Aero2, mocnym akcentem przypomniała wczoraj o swoim istnieniu na rynku. Operator zaproponował nową ofertę Niewyczerpalne wszytsko, w ramach której już za 19,90 zł użytkownik otrzyma kompletny no-limit, korzystając z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz mobilnego internetu.

Nowa oferta a2mobile zawiera kilka innowacyjnych rozwiązań, o których szerzej napiszemy niżej, skupmy się na początek na samej konstrukcji nowej oferty.

Nowa propozycja a2mobile składa się z trzech pakietów – na rozmowy (również stacjonarne), SMS-ów i MMS-ów oraz mobilnego internetu. Każdy z nich kosztuje miesięcznie 9,90 zł. Zakupując jednak więcej niż jeden pakiet, użytkownik może liczyć na dodatkowe upusty.

Pakiety do wyboru:

 • Pakiet rozmowy – „niewyczerpalne” rozmowy na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne (w pakiecie każdy SMS kosztuje 10 groszy, zaś każdy GB – 10 zł)
 • Pakiet wiadomości – „niewyczerpalne” wiadomości SMS i MMS na wszystkie krajowe numery komórkowe (w pakiecie każda minuta kosztuje tylko 10 groszy, zaś każdy GB – 10 zł)
 • Pakiet internet – „niewyczerpalny” internet mobilny w kraju (w pakiecie każda minuta oraz SMS/MMS kosztuje tylko 10 groszy)

Każdy z powyższych pakietów kosztuje 9,90 zł miesięcznie, jednak przy zakupie dowolnych dwóch zapłaci się 15,90 zł, zaś przy zakupie trzech – 19,90 zł miesięcznie.

Oznacza to, że już za niespełna 19,90 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy krajowe (również na numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowany transfer danych.

Nielimitowany internet – jak to możliwe?

Sieć a2mobile zastosowała tu dość innowacyjny mechanizm, dzięki któremu internet jest rzeczywiście nielimitowany i wcale nie oznacza to, że po wyczerpaniu pakietu danych użytkownik będzie skazany na lejek z prędkością nadającą się co najwyżej do synchronizacji urządzenia (np. 32 kb/s). Operator zastosował tu przedziały transferu danych, po wykorzystaniu których prędkość internetu zwalnia, jednak najniższa możliwa to 512 kb/s. Poniżej szczegóły:

 • do 5 GB – brak limitu prędkości (maksymalna dostępna dla danej technologii)
 • 5-10 GB – limit prędkości 3 Mb/s
 • 10-15 GB – limit prędkości 1 Mb/s
 • powyżej 15 GB – limit prędkości 512 kb/s

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość przywrócenia pierwotnej prędkości, czyli w praktyce zdjęcie ograniczenia i naliczanie od początku. Kosztuje to tylko każdorazowo 5 zł i można zrobić to krótkim kodem USSD *200*1#.

Limit prędkości 512 kb/s znany jest użytkownikom BDI Aero2, którzy z taką prędkością mogą korzystać z internetu bez limitów i całkowicie za darmo. Prędkość taka spokojnie wystarcza to podstawowych rzeczy, jak przeglądanie stron www, korzystanie z mediów społecznościowych, korzystanie z poczty e-mail, czy słuchania radia przez internet.

Dodatkowym, ale już znanym na rynku rozwiązaniem, jest darmowe korzystanie z aplikacji mobilnych znanych  mediów społecznościowych (KATZ, Frifon, Facebook, Messenger – tylko do wiadomości tekstowych), dzięki czemu korzystanie z nich nie powoduje ubywania limitów transferu danych. Przy zakupie dowolnego pakietu usługa ta jest darmowa, zaś przy korzystaniu z podstawowej oferty (bez pakietów) opcja ta kosztuje 5 zł miesięcznie.

Lista dostępnych pakietów/opcji wraz z cenami i kodami USSD na aktywację:

Fot: a2mobile.pl / print screen

Niskie ceny podstawowe:

W nowej propozycji a2mobile spotykamy się z bardzo niską ceną za połączenia krajowe poza pakietem. Każda minuta połączenia krajowego, zarówno na numery komórkowe jak i stacjonarne, kosztuje tylko 10 groszy.

Dotychczasowi użytkownicy a2mobile, korzystający ze starej oferty, mogą przejść na nową za pomocą krótkiego kodu USSD *119*1#. Przejście na nową ofertę jest bezpłatne. W nowej ofercie, podobnie jak w starej, obowiązuje rok ważności konta po każdym doładowaniu. Wszystkie zakupione pakiety ulegają automatycznemu odnowieniu się. Aby z tego zrezygnować wystarczy użyć kodu USSD *222*0#.

Starter a2mobile można nabyć na stronie internetowej operatora. Cena startera z powyższą ofertą wynosi 10 zł (kwota ta trafia na konto użytkownika).

Nowa oferta obowiązuje od 27 marca 2017 roku do odwołania. Więcej szczegółów w regulaminie.

REGULAMIN

Źródło/Fot: a2mobile, wł

2 komentarzy do “a2mobile – niewyczerpalne wszystko za 19,90 zł miesięcznie

 • 2 kwietnia 2017 at 20:44
  Permalink

  Oferta wymiata – polecam a zwei mobile znajomym. Miazdzy konkurencje.

  Odpowiedź
 • 11 kwietnia 2017 at 15:45
  Permalink

  Super oferta dla mnie. Tylko dzwonię więc 9,90 zł na miesiąc wydaje na telefon. Brawo a2mobile!

  Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *