FM GROUP Mobile 15 czerwca startuje z promocjami wakacyjnymi (AKTUALIZACJA)

Sieć FM GROUP Mobile – wirtualny operator komórkowy działający na zasięgu sieci Plus – już dzisiaj (15 czerwca) rusza z wakacyjnymi promocjami.

Pierwszą propozycją sieci FM GROUP Mobile jest promocja, w ramach której każdy, kto podpisze umowę na abonament w dniach 15 czerwca – 31 sierpnia 2015 roku, otrzyma zniżkę w opłacie abonamentowej, która przez pierwsze trzy miesiące (cztery okresy rozliczeniowe) wynosić ma tylko 1 zł (oferta dotyczy taryf Mini 19,90, For You i Na Maxa).

Drugą propozycją jest promocja MultiGiga x2, w ramach której abonenci sieci FM GROUP Mobile na okres całego lata (do końca września b.r.) otrzymają bez dodatkowych opłat dwa razy więcej internetu.

W celu aktywacji, wyślij bezpłatny SMS pod numer 727 900 001:

 • 1,2 GB za 7 PLN – SMS o treści 2x600MB-TAK
 • 3 GB za 10 PLN – SMS o treści 2×1.5GB-TAK
 • 8 GB za 20 PLN – SMS o treści 2x4GB-TAK

Aktywowane w tym czasie specjalnym kodem promocyjnym pakiety MultiGiga zostaną podwojone bez dodatkowych opłat. Każdy pakiet aktywny będzie do końca okresu rozliczeniowego, w którym został uruchomiony, po czym dezaktywuje się automatycznie. Można aktywować dowolną ilość wszystkich pakietów w tym samym czasie.

FM GROUP Mobile istnieje na polskim rynku od października 2009 roku, to jeden z najstarszych spośród istniejących operatorów MVNO w Polsce.

Regulamin promocji „Wakacje abonamentowe”

Regulamin promocji Lato z MultiGiga”

Źródło: FM GROUP Mobile

Fot: fmgroupmobile.pl

2 komentarzy do “FM GROUP Mobile 15 czerwca startuje z promocjami wakacyjnymi (AKTUALIZACJA)

 • 16 czerwca 2015 at 09:03
  Permalink

  Widać sekcie zaczyna brakować wiernych wyznawców 😉 to promocjami sypią

  Odpowiedź
 • 18 czerwca 2015 at 19:47
  Permalink

  Ile można w kółko o tym samym. Jestem abonentem FM od roku. Jedyne co mnie spotkało to niższe rachunki. Nikt nie wydzwania, nikt nie oferuje perfum.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *