Heyah – rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo

Heyah (odrębna marka sieci T-Mobile), czyli słynna czerwona łapa, udostępniła promocję, w ramach której użytkownicy otrzymują darmowe nielimitowane SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych na rok.

Niestety, promocja wyklucza się z promocją „Rok internetu za darmo”, o której pisaliśmy tutaj.

Aby skorzystać z oferty można zakupić starter ze specjalnej limitowanej edycji, na którym usługa zostanie aktywowana automatycznie po pierwszym doładowaniu kwotą 20 zł lub wyższą, albo aktywować ją na dotychczasowym numerze kodem *100*75#. Promocję można włączyć tylko w taryfie Dniówka (zmiana aktualnej taryfy na taryfę dniówka możliwa jest kodem USSD *100*812#).

Promocję można aktywować w okresie jej trwania, tj. od 29 maja do 31 lipca b.r. Warunkiem korzystania z promocji „Rok SMS-ów za darmo” jest posiadanie konta aktywnego na połączenia wychodzące. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna, każda następna aktywacja kosztuje 3 zł. Startery z limitowanej edycji ważne są do 30.06.2015 roku.

Więcej o nowej promocji Heyah można przeczytać tutaj.

Regulamin – starter edycja limitowana.

Regulamin – dla dotychczasowych użytkowników Heyah

Źródło: Heyah

Oceń w skali od 1 do 5 nowa promocję Heyah:

View Results

Loading ... Loading ...

1 komentarz do “Heyah – rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo

  • 29 maja 2014 at 14:29
    Permalink

    Po zakupie startera włączają dwie całkowicie niepotrzebne, zbędne i PŁATNE usługi. Trzeba je samodzielnie wyłączyć, w przeciwnym razie pobierają za nie środki z konta. Wg mnie to użytkownik powinien samodzielnie zamawiać usługę np. grania na czekanie, jeśli potrzebuje. Włączanie jej automatycznie to złodziejstwo!

    Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *