KLUCZ Mobile przypomina – od 15 sierpnia nowe ceny połączeń do 3 krajów

KLUCZ Mobile – wirtualny operator komórkowy działający na zasięgu sieci Plus – przypomina, że od 15 sierpnia b.r. w cenniku operatora zmienią się ceny połączeń do 3 krajów.

Zmiana obejmie 3 kierunki:

 • Ukraina (tylko numery stacjonarne) – zmiana z 0,29 zł/min na 0,49 zł/min
 • Białoruś (wszystkie numery) – zmiana z 0,89 zł/min na 1,19 zł/min
 • Azerbejdżan (wszystkie numery) – zmiana z 0,89 zł/min na 1,19 zł/min

Powyższa zmiana wprowadzona zostanie po raz drugi. Pierwszy raz operator ceny zmienił 23 czerwca b.r. (więcej). Spowodowało to jednak zastrzeżenia użytkowników co do terminu poinformowania o zmianach, gdyż KLUCZ Mobile nie poinformował o nich z ustawowym wyprzedzeniem co najmniej jednego miesiąca. KLUCZ Mobile po 3 dniach wycofał się ze zmiany i przywrócił poprzednie ceny, informując o tym użytkowników:

Przyznajemy się do błędu, więc zmiany zostały cofnięte. Zmiany w cenniku odbędą się 15 sierpnia b.r. Wszystkie osoby, które uważają że zostały poszkodowane, prosimy o zgłoszenie się do BOK. Jednocześnie chcemy podziękować, że tak dużo korzystacie z Internertu w Klucz, dzięki czemu mamy niższe ceny i możemy obniżyć ceny pakietów internet (starych oraz nowych), obniżka była planowana w następnym tygodniu, ale zgodnie z regulaminem informujemy, że obniżki cen na Internet nastąpią z dniem 1 września b.r., więc Abonenci mają sporo czasu, żeby się do tego przygotować.

Operator na wrzesień planuje również zmianę cen (obniżkę) pakietów internetowych.

Przypominamy, że każdy operator telekomunikacyjny o wszelkich zmianach w cenniku powinien poinformować z wyprzedzeniem co najmniej jednego miesiąca.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

3 komentarzy do “KLUCZ Mobile przypomina – od 15 sierpnia nowe ceny połączeń do 3 krajów

 • 15 lipca 2015 at 19:05
  Permalink

  Nie przypomina tylko informuje bo to nowa zmiana, starą odwołali.

  Odpowiedź
 • 20 lipca 2015 at 22:24
  Permalink

  Nie dostałem jeszcze informacji o zmianie cen Internetu, czy mam się spodziewać jej w tej samej formie jak informacji o zmianie cen połączeń na Ukrainę itd., czyli pisemnie? Nie udało mi się znaleźć nigdzie informacji o tej obniżce.

  Odpowiedź
  • 20 lipca 2015 at 23:40
   Permalink

   Na podanie informacji o obniżce cen internetu mają minimum miesiąc przez planowaną datą zmiany. Obniżkę cen internetu planują na wrzesień więc na taką informację za wcześnie teraz

   Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *