Lycamobile przypomina o nielimitowanych darmowych rozmowach na wszystkie numery Lycamobile w Europie, USA i Australii po każdym doładowaniu

Lycamobile – międzynarodowy wirtualny operator komórkowy oferujący m. in. tanie połączenia międzynarodowe – przypomina o ofercie, w ramach której użytkownicy Lycamobile Polska otrzymują po każdym doładowaniu konta nielimitowane darmowe rozmowy na wszystkie numery Lycamobile w Europie, USA i Australii. W praktyce oznacza to darmowe rozmowy międzynarodowe z osobami korzystającymi z sieci Lycamobile danego kraju.

Promocja jest ważna od dnia 10/03/2014 do dnia 30/06/2014. Po zakończeniu promocji połączenia będą naliczane zgodnie z obowiązującymi stawkami. W trakcie trwania oferty klient otrzyma nielimitowane, darmowe połączenia wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, klient musi doładować konto dowolną kwotą. Stan konta klienta musi wynosić co najmniej 1 zł. Jedno doładowanie jest ważne przez miesiąc kalendarzowy, czyli do końca miesiąca. Oferta jest ważna tylko dla użytkowników Lycamobile Polska i nie dotyczy połączeń w roamingu. Oferta nie służy do użytku komercyjnego.

Na stronie internetowej operatora umieszczony został również film reklamowy promujący ofertę:

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej operatora. Startery Lycamobile można bezpłatnie zamówić poprzez stroną internetową operatora oraz kupić w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. W Polsce sieć Lycamobile korzysta z zasięgu Plusa.

Źródło: Lycamobile.pl, wł

Promocja umożliwiająca nielimitowane rozmowy międzynarodowe do krajów Lycamobile jest:

View Results

Loading ... Loading ...

2 komentarzy do “Lycamobile przypomina o nielimitowanych darmowych rozmowach na wszystkie numery Lycamobile w Europie, USA i Australii po każdym doładowaniu

 • 5 czerwca 2014 at 13:42
  Permalink

  Przedłużyli promocję? Była chyba do końca maja(?)

  Odpowiedź
 • 5 czerwca 2014 at 13:48
  Permalink

  Lycamobile, poprawcie obsługę klienta!!! Ofertę macie świetną, obsługę ostatnio coraz gorszą. Bałagan niesamowity!

  Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *