Nowa odsłona kampanii reklamowej w Virgin Mobile: DAJ SIĘ ROZPIEŚCIĆ

Virgin Mobile – największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – powraca z nową odsłoną kampanii dotyczącej swojego flagowego produktu – pakietu #BEZLIMITU za 29 zł. Podobnie jak pierwsza część, spot w dalszym ciągu opiera się na motywie rozpieszczania. Sugeruje też przedłużenie promocji, w której pakiet internetowy powiększono z 2GB do 5GB. Jej bohaterką niezmiennie pozostaje symbol dobroci i opiekuńczości – babcia.

Przedłużenie promocji oferującej 5GB szybkiego Internetu w pakiecie #BEZLIMITU za 29 zł, to kolejna okazja, aby zwrócić się do konsumentów z hasłem „Daj się rozpieścić”, które towarzyszyło marce przez całe wakacje. W nowym spocie babcia po raz kolejny pojawia się jako personifikacja motywu rozpieszczania, a także troskliwości i serdeczności. Tym razem bohaterka przygotowała GIGA-ntyczny sernik, dając swoim wnuczkom odrobinę więcej niż się spodziewają. Tak samo postępuje charyzmatyczne Virgin Mobile. Pragnąc, aby jego klienci otrzymali to, co najlepsze, postanawia przedłużyć najbardziej konkurencyjną ofertę pre-paid na rynku, do odwołania.

Spot reklamowy Virgin Mobile:

Kontynuacja kampanii „Daj się rozpieścić” obejmuje spoty telewizyjne emitowane na kanałach ogólnopolskich oraz promocję online w postaci reklam wideo, które pojawiać się będą na kluczowych polski portalach ogólnotematycznych i lifestyle’owych. Kampania ruszyła 7 września, a zaplanowana została na 6 tygodni. Za kreacje spotu odpowiedzialna była agencja Lubię To (w składzie Karol Rucinski, Maciej Kozina, Joanna Biernacka i Michał Klusek). Produkcja zlecona została agencji Papaya Studio, a reżyserią zajął się Jan Foryś. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiedzialne są Monika Mierzejewska i Agnieszka Flis. Zakup TV zlecono Mindshare, a Online’u – Marketing Wizzards oraz Lubie To.

Tylko TERAZ! Za 19 zł – 5 GB Internet 4G LTE, nielimitowane SMSy i 100 minut. Sprawdź >>

Źródło/Fot: Virgin Mobile

1 komentarz do “Nowa odsłona kampanii reklamowej w Virgin Mobile: DAJ SIĘ ROZPIEŚCIĆ

  • 13 września 2015 at 09:05
    Permalink

    VM ofertę ma rewelacyjna. Taryfa „o boże”.. Tzn płatna z góry. Rozliczanie w nju jest o wiele lepsze ale na karte to koszt 57zl. A nie każdy bawi się w umowy. Ale reklama.. No to jest.. Brakuje słów jak można takiego gniota zrobić. Już nawet „niskie ceny” pewnej sieci są lepsze.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *