Podwajane doładowania na Święta w Heyah na kartę i T-Mobile na kartę

Operatorzy wkraczają powoli w okres świąteczny. Teraz wszyscy nowi i obecni użytkownicy oferty prepaid w T-Mobile mogą skorzystać z promocji „Podwójne doładowanie” – zarówno klienci pakietów Smart w Heyah, jak i korzystający z oferty T-Mobile na kartę. Promocja rozpoczyna się dzisiaj, tj. 3 listopada i potrwa do 31 grudnia 2015 roku.

Użytkownicy taryf Smart w Heyah na kartę oraz T-Mobile na kartę mogą już poczuć świąteczny klimat dzięki promocji „Podwójne doładowanie”, która potrwa do końca tego roku.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80404, a po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej dołączenie do oferty – doładować konto jednorazowo za 10 zł lub więcej w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia otrzymania SMS-a, a operator podwoi kwotę doładowania (maksymalnie do 150 złotych). Promocyjne doładowanie w ramach świątecznej oferty nastąpi w postaci tzw. Ekstra Złotówek.

lp_podwojne_v3 T-Mobile

Dodatkowo korzystający z promocji użytkownicy, którzy jeszcze nie korzystają z pakietów internetowych, otrzymają od T-Mobile dodatkowy bonus – paczkę Internetu na 5 dni.

UWAGA!!!

Niestety, aktywacja promocji jest równoznaczna z aktywowaniem cyklicznych, czyli samoodnawialnych płatnych pakietów dodatkowych. Aby uniknąć niechcianych kosztów, należy w porę je wyłączyć.

Wysłanie przez użytkownika Heyah lub T-Mobile na kartę wiadomości SMS o treści TAK na numer 80404 oznacza jednocześnie włączenie pakietu:

 • dla Użytkowników Heyah korzystających z taryf Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa oraz Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz Hot włączany jest pakiet „Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni”, a następnie za 5 złotych z VAT na każde 30 dni.
 • dla Użytkowników Heyah korzystających z taryfy Dniówka  oraz Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii włączany jest pakiet „Internet 250 MB na próbę na 5 dni”, który następnie będzie kosztować 6 złotych z VAT na każde 30 dni.

Włączenie pakietów „Pakiet Internetowy 50 MB na próbę na 5 dni” oraz „Internet 250 MB na próbę na 5 dni” nastąpi w dniach od 3 listopada do 5 stycznia 2015 roku oraz zostanie potwierdzone wiadomością SMS.

Więcej informacji na temat ofert na kartę oraz szczegóły dotyczące najnowszej promocji znajdują się na stronie www.heyah.pl oraz www.t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile, wł

2 komentarzy do “Podwajane doładowania na Święta w Heyah na kartę i T-Mobile na kartę

  • JacekK
   4 listopada 2015 at 08:45
   Permalink

   Niestety, sieci coraz częściej „wkładają” w promocje rzeczy niechciane i jednocześnie oczywiście płatne i cykliczne. Poświęciłem temu wątek na forum, można tam zgłaszać tego typu spostrzeżenia, do czego zachęcam.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *