Sposób na przedłużenie pakietu wakacyjnego 6 GB za 6 zł od Orange

internetUWAGA!!! Wpis jest archiwalny i dotyczy sposobu wydłużenia pakietu w 2014 roku. 

Czy pamiętacie rewelacyjny pakiet internetowy 6 GB za 6 zł od Orange (więcej)? Pakiet można było włączyć dowolną ilość razy do końca sierpnia, dzięki czemu spora ilość użytkowników włączyła po kilka-kilkanaście pakietów ciesząc się tym samym mobilnym internetem w bezkonkurencyjnej cenie i bez umowy. Niestety, pakiet wakacyjny ważny był przez 60 dni od dnia aktywacji, w wyniku czego wielu użytkownikom zaczyna wygasać, a zgromadzone na koncie GB przepadać. Na szczęście istnieje sposób na wydłużenie pakietu wakacyjnego, kosztuje to 10 zł i wydłuży nam pakiet o kolejny miesiąc.

W jaki sposób to zrobić?

Wystarczy aktywować jeden z pakietów internetowych dostępnych w promocji Pakiety internetowe (Regulamin). Aby wydłużyć Wakacyjny pakiet internetowy 6GB za 6 zł minimalnym kosztem polecam skorzystanie z najmniejszego dostępnego pakietu ważnego 30 dni – ten pakiet to Pakiet Internetowy 30-dniowy.

Pakiet Internetowy 30-dniowy to 100 MB internetu za 10 zł na 30 dni. Jego cena jest oczywiście zatrważająco wysoka, jednak aktywacja powoduje wydłużenie wakacyjnego pakietu internetowego.

UWAGA!!!

Pakiet Internetowy 30-dniowy dostępny jest wyłącznie w taryfach Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange One, dlatego też użytkownicy korzystający z wakacyjnego pakietu internetowego w taryfie Orange Yes mają nieco trudniejsze zadanie, gdyż muszą zmienić taryfę, np. na Orange One.

Co zatem zrobić po kolei aby przedłużyć Wakacyjny pakiet internetowy 6 GB za 6 zł?

 1. Sprawdzamy jaką mamy obecnie taryfę – można to zrobić kodem USSD *124*#
 2. Jeśli korzystamy z taryfy Orange POP, Nowe Orange Go lub Orange One przystępujemy do aktywacji Pakietu Internetowego 30-dniowego

  • aktywacja Pakietu Internetowego 30-dniowego – *110*67# (koszt 10 zł)
 3. Jeśli korzystamy z taryfy Orange Yes:
  • Musimy zmienić dotychczasową taryfę na np. Orange One (jak informują nas nasi Czytelnicy w przypadku zmiany taryfy pakiet wakacyjny nie znika).
   • przykładowo zmiana taryfy na Orange One – SMS o treści ONE pod nr 1120
  • aktywacja Pakietu Internetowego 30-dniowego – *110*67# (koszt 10 zł)

   

Warto również zadbać o ważność konta na połączenia wychodzące. W Orange możemy aktywować usługę Rok ważności konta. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START na numer 8002. Jeśli nasz numer aktywny jest dłużej niż 3 miesiące usługa jest darmowa, w innym przypadku jednorazowy koszt to 3 zł.

Regulamin promocji „Pakiety internetowe”

15 komentarzy do “Sposób na przedłużenie pakietu wakacyjnego 6 GB za 6 zł od Orange

   • 3 sierpnia 2015 at 22:13
    Permalink

    Będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś potwierdzi, czy ten sposób na przedłużenie ważności rzeczywiście działa? 🙁

    Odpowiedź
    • 4 sierpnia 2015 at 08:14
     Permalink

     Działał w tamtym roku. Czy działa w tym nie wiem

     Odpowiedź
 • 28 października 2014 at 12:57
  Permalink

  Ale kombinacje. Ceny pakietów są teraz tak niskie, że lepiej po prostu zapłacić i święty spokój bez kombinacji.

  Odpowiedź
  • 28 października 2014 at 13:25
   Permalink

   Niestety póki co żaden z dostępnych na rynku pakietów w ofertach na kartę nie dorasta do pięt tej ofercie. Są użytkownicy, którzy wykupili nawet 10 pakietów, płacąc za 60 GB tylko 60 zł. Teraz, gdy mają jeszcze bardzo dużo danych, a termin ważności pakietu nieubłaganie upływa, szukają sposobów na jego przedłużenie.

   Pozdrawiam,

   J.

   Odpowiedź
 • 28 października 2014 at 14:32
  Permalink

  Ten pakiet można w jakiś tajemny sposób wydłużyć na rok,podobnie jak pakiety danych z czipsów Lays.Niestety osoby znające te sposoby na
  pewnym forum telekomunikacyjnym,nie są skore do podzielenia się ową wiedzą.

  Odpowiedź
  • 28 października 2014 at 14:37
   Permalink

   Słyszałem o tym, jednak za pomocą konwencjonalnych narzędzi chyba zrobić się tego nie da. Szukałem ale nie znalazłem. Być może osoby te znają jakąś lukę w systemie Orange, którą zdradził ktoś dobrze poinformowany… Sam nie wiem.

   Odpowiedź
 • 29 października 2014 at 15:06
  Permalink

  No i sposób na rok ważności laysów na wspomnianym forum został odkryty.Co prawda odkrywca swoją wiedzą dzieli się tylko z użytkownikami mającymi długi staż na owym forum,ale oni będą tą wiedzę przekazywać swoim znajomym i nie ma siły, by ktoś w końcu nie puścił tego w obieg.

  Odpowiedź
 • 29 października 2014 at 15:27
  Permalink

  no i stało się. Pierwszy MVNO w Polsce mBank mobile kończy działalność….:( pewnie też za jakiś czas całkiem marka mbank zostanie przejęta przez Orange…? 🙁

  Odpowiedź
 • 30 września 2016 at 09:00
  Permalink

  Aktywowalem ten pakiet ale jak sprawdzam pakiet 6gb to waznosc nadal mam0 dni

  Odpowiedź
  • JacekK
   30 września 2016 at 09:15
   Permalink

   Witam, proszę zwrócić uwagę na datę artykułu (2014), sposób tren dotyczył pakietu internetowego z 2014 roku. Dla jasności zmieniłem już nagłówek wpisu, żeby nikt nie miał wątpliwości.

   Pozdrawiam

   Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *