Vectone Mobile – co z polską ofertą?

Logo Vectone MobileOd kilku dni nasi czytelnicy sygnalizują nam, że nie działa strona internetowa operatora Vectone Mobile Polska (www.vectonemobile.pl).

O starcie Vectone Mobile w Polsce można by napisać elaborat. Ten międzynarodowy wirtualny operator telefonii komórkowej już kilkukrotnie zapowiadał start z polską ofertą. Ostatnio termin startu przypadał na 3 kwietnia 2013 roku. Niestety, ani ten, ani żaden inny termin nie został dotrzymany.

Co ciekawe, operator jeszcze do ubiegłych walentynek był aktywny na swoim oficjalnym profilu na FB (www.facebook.com/VectoneMobilePolska), na którym również zapowiadany był start w „najbliższej przyszłości” (ostatnio start w ciągu kilku tygodni zapowiadany był we wrześniu ubiegłego roku). Na stronie internetowej zaprezentowana była nawet polska oferta, z której wynikało, że sieć będzie oferowała bardzo tanie połączenia międzynarodowe oraz tanie rozmowy krajowe (w tym dodatkowe pakiety obniżające ceny).

Vectone Mobile to międzynarodowy operator telefonii komórkowej. Sieć działa obecnie w Austrii, Danii, Francji, Szwecji, Finlandii, Holandii, Portugalii i Wielkiej Brytanii. Wkrótce sieć zamierza wystartować również w Belgii.

W Polsce operator miał działać na infrastrukturze sieci T-Mobile.

Będziemy w dalszym ciągu obserwować poczynania Vectone Mobile Polska, ponieważ nie było oficjalnego komunikatu spółki o wycofaniu się z polskiego rynku.

Źródło: wł

Czy Twoim zdaniem Vectone Mobile Polska wystartuje z polską ofertą?

View Results

Loading ... Loading ...

2 komentarzy do “Vectone Mobile – co z polską ofertą?

 • 22 kwietnia 2014 at 16:21
  Permalink

  Najbardziej wirtualny spośród wirtualnych:)

  Odpowiedź
 • 22 kwietnia 2014 at 17:21
  Permalink

  Wydaje się, że nie mają już czego w Polsce szukać. Od momentu, kiedy pierwszy raz zapowiedzieli start pojawiły się Klucz Mobile i Lebara Mobile. W dodatku trudno będzie zaufać sieci, która startowała tyle czasu. Jak dla mnie to sieć już nie istnieje.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *