Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce właśnie rozpoczął współpracę z popularnym serwisem zakupów grupowych – Groupon. Jej wynikiem jest oferta „Sześciopak #DlaMnieSuper”, którą można będzie aktywować w promocyjnej cenie po zakupie vouchera na groupon.pl.

„Sześciopak#DlaMnieSuper” to nielimitowane rozmowy, sms-y oraz 10 GB Internetu, które automatycznie będą się odnawiały przez 6 miesięcy od daty aktywacji. Dzięki voucherowi zakupionemu na stronie Groupon.pl za jedynie 9 zł, można zaoszczędzić aż 50% standardowej ceny pakietu. Koszt 6-miesięcznego abonamentu z voucherem to jedyne 177 zł zamiast cennikowych 354 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMSuj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

W okresie od 10 do 31 grudnia 2015 roku na portalu Groupon dostępne będą vouchery w cenie 9 zł, uprawniające do aktywowania oferty „Sześciopak #DlaMnieSuper”. Po zakupie, nabywca otrzyma specjalny kod, który należy wprowadzić na stronie Virgin Mobile, dzięki któremu cena pakietu zostaje zmniejszona o 50%.

Operator nie ograniczył oferty i z promocji będą mogli skorzystać nowi, obecni jak Ci, którzy zamierzają przenieść numer od innego operatora.

Warunkiem udziału w promocji jest wykorzystanie promocyjnego vouchera do 29.02.2016r.

Źródło/Fot: Virgin Mobile

1 komentarz do “Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

  • 11 grudnia 2015 at 21:37
    Permalink

    Ciekawa oferta, bardzo dobra cena. Szkoda tylko, że nie dołożyli do tego pakietu MMS’ów.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *