1 GB z zupkami chińskimi w Orange na kartę, czyli pakiety internetu dla głodnych

Mieliśmy już darmowe pakiety internetu pod nakrętkami napojów, czy w lodach. Teraz przyszedł czas na… zupki chińskie i gorące kubki. W gotowych daniach Knorr darmowe pakiety internetowe rozdaje swoim klientom na kartę sieć Orange. Wystarczy kupić zupkę chińską, gorący kubek lub danie w plastikowym kubku.

Rozdawane w daniach gotowych Knorr pakiety internetowe mają wielkość po 1 GB każdy. Procedura otrzymania takiego pakietu jest nieco skomplikowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że pakiet 1 GB jest ważny tylko do końca danego dnia.

Jak otrzymać pakiet 1 GB internetu?

Oczywiście najpierw trzeba kupić odpowiedni produkt Knorr – Gorący Kubek Knorr, Nudle lub Knorr Danie w kubku. Następnie trzeba zgłosić się do promocji za pomocą specjalnego formularza na stronie www.smakdoladowuje.pl. To niestety nie wszystko. Potem po wypełnieniu formularza użytkownik otrzyma maila, w którym będzie znajdował się specjalny kod. Trzeba go odesłać SMS-em na numer 817 (bezpłatnie). Dopiero po wykonaniu tych wszystkich czynności możemy cieszyć się pakietem 1 GB mobilnego internetu, który możemy wykorzystać do północy (najlepiej więc nie robić tego późnym wieczorem).

Promocja obowiązuje do końca lutego b.r., zaś aktywacja bonusowych pakietów możliwa jest do 21 marca 2018 roku. W czasie trwania promocji można z niej skorzystać maksymalnie 60 razy.

Stan internetu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt 20 gr), dzwoniąc na numer *500 (opłata zgodna z cennikiem posiadanej taryfy) lub za pomocą strony internetowej operatora po zalogowaniu się na swoje konto.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BankierRe Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Re
Gość
Re

Napiszcie, ze jest ważne 48 godzin 😀

Bankier
Gość

Ta promocja chyba została zrobiona pod studentów 🙂