10 GB internetu oraz odkodowane kanały telewizyjne od Orange

Sieć komórkowa Orange z powodu szerzącej się epidemii koronawirusa (COVID-19) zdecydowała się zaoferować klientom coś, co – zdaniem operatora – ułatwi znacznie częstszy pobyt w domach. Operator oferuje każdemu klientowi indywidualnemu – abonamentowemu jak i posiadaczowi oferty pre-paid – darmowy pakiet 10 GB mobilnego internetu. Odkodowanych będzie też 40 kanałów telewizyjnych. Orange rezygnuje także z opłat za przesyłki kurierskie umów abonamentowych.

Zamknięte szkoły, uczelnie wyższe, instytucje kultury, ograniczenia w niektórych urzędach i firmach… To wszystko sprawia, że wielu musi zmienić swój tryb życia. Wielu z nas znacznie więcej czasu spędzi w domu. Sieć komórkowa Orange zdecydowała się zaoferować klientom coś, co ma pomóc im w spędzeniu tego szczególnego okresu.

Pierwszą ofertą przygotowaną przez Orange jest darmowy pakiet 10 GB mobilnego internetu. Mogą go odebrać już od 13 marca wszyscy klienci indywidualni Orange – abonamentowi i posiadacze ofert na kartę.  Pakiet będzie ważny w Polsce, do 31 marca 2020. Można go aktywować wysyłając bezpłatny SMS o treści 10 GB na numer 80820.

Drugą ofertą są odkodowane kanały telewizyjne. Orange odkoduje 40 stacji TV z Pakietu Komfortowego. Najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach CANAL+ – o ile dojdzie do skutku – będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange. Kanały będą odkodowane do końca marca b.r.

Orange wprowadza też darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem) po złożeniu zamówienia na www.orange.pl i przez infolinię 801 123 456. Standardowa stawka usługi to 9,99 zł.

Źródło/Fot: Orange

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x