10 GB internetu za 10 zł w nowej promocji Virgin Mobile w pakiecie #FREEMIUM

Sieć Virgin Mobile Polska przedstawia kolejną promocję w ramach innowacyjnej oferty #FREEMIUM. Za 10GB transferu danych użytkownicy zapłacą zaledwie 10zł. Promocja potrwa do 6 grudnia, natomiast Virgin Mobile zapewnia, że to nie koniec niespodzianek.

Po listopadowej promocji 1 GB za 2 zł, Virgin Mobile wprowadza kolejną, bardzo konkurencyjną obniżkę. Przez dwa tygodnie, posiadacze #FREEMIUM będą mogli dokupić 10GB transferu danych za 10zł, zamiast pierwotnych 25 zł. Zrobią to w taki sam sposób, w jaki zakupują komponenty oferowane w ramach pakietu #PÓŁDARMO.

Chcę wszystko! Dołącz do Virgin Mobile i SMSuj bez ograniczeń na jedyne 29 zł. Sprawdź >>

– Przy wszystkich działaniach staramy się być jak najbliżej naszych klientów, monitorujemy ich zachowania oraz odkrywamy potrzeby. Właśnie dlatego wdrożyliśmy pakiet Freemium, a teraz uruchamiamy promocję 10GB za 10 zł, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę. To czasowa obniżka, ale już mamy w planach kolejne „prezenty” – powiedział Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Komunikacja promocji 10GB za 10zł jest integralną częścią kampanii związanej z pakietem #FREEMIUM. Bohaterką spotu oraz pozostałych kreacji reklamowych jest ponownie Gigababcia. Komunikacja akcji promocyjnej obejmuje internet oraz spoty telewizyjne w głównych stacjach z grupy TVN, Polsat i TVP oraz na kanałach tematycznych. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To – linked by Isobar oraz iProspect. Produkcją zajął się Film Fiction. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiada Monika Mierzejewska, natomiast planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare.

Spot reklamowy:

10GB za 10 zł to druga z promocji w ramach #FREEMIUM, które Virgin Mobile wprowadziło w połowie października. Pakiet jest połączeniem całkowicie darmowej usługi z możliwością nabycia płatnych komponentów z oferty premium. W opcji bezpłatnej, użytkownicy co miesiąc otrzymują 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów. Bez dodatkowych opłat i bez umowy. Pakiet ważny jest 30 dni i odnawia się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #FREEMIUM, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PÓŁDARMO.

Tu zamówisz Virgin Mobile Polska >>

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
OnlySamsung Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
OnlySamsung
Gość
OnlySamsung

Normalnie ODJAAZD!!! Virgin wymiata konkurencyje!