10 GB za 10 zł w Play zostanie z nami na dłużej

Wczoraj na blogu sieci Play rzecznik operatora Marcin Gruszka poinformował o wydłużeniu promocji, w ramach której użytkownicy ofert na kartę mogą za 10 zł kupić pakiet 10 GB mobilnego internetu.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna, gdyż w przeliczeniu 1 GB internetu mobilnego kosztuje tylko 1 zł, a  dodatkowo wszystko bez umów, rachunków i zobowiązań. Wystarczy posiadać starter/numer Play lub Red Bull Mobile.

Play już po raz kolejny zdecydował się na wydłużenie tej promocji. Pierwotnie oferta trwać miała do końca listopada ub. r. Potem operator wydłużył ją do końca 2015 roku, a następnie do dzisiaj, tj. 12 stycznia 2016 roku. Teraz już wiemy, że pakiet ten zostanie z nami na dłużej, gdyż jak informuje operator oferta została tym razem przedłużona do odwołania.

Pakiet 10 GB za 10 zł można aktywować m. in. krótkim kodem USSD *111*745*1#. Ważny jest 30 dni od momentu aktywacji i można aktywować go wielokrotnie, sumując dane. Pakiet internetowy 10 GB za 10 zł dostępny jest w taryfach: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, Red Bull Mobile na Kartę.

W ofertach bez zobowiązań, czyli bez umów i rachunków, taką samą cenę mogą uzyskać użytkownicy Aero2, który w ramach pakietów dodatkowych mogą wykupić pakiet 30 GB za 30 zł (więcej). Aby skorzystać z tej oferty trzeba zostać użytkownikiem usługi BDI w Aero2 (więcej można przeczytać tutaj >>).

REGULAMIN

Źródło/Fot: Play, wł

1 komentarz do “10 GB za 10 zł w Play zostanie z nami na dłużej

Dodaj komentarz