100 MB w roamingu UE od 9,99 zł w Orange

Sieć Orange przygotowała promocję skierowaną do wszystkich, którzy planują zagraniczne wyjazdy do krajów Unii Europejskiej. Operator zaoferował pakiet 100 MB danych w roamingu na terenie UE.

Koszt pakietu w pierwszym miesiącu korzystania wynosi 9,99 zł, w kolejnych miesiącach niestety wzrasta i wynosi 19,99 zł. Pakiet jest rozliczany, co 1 kB i odnawia się automatycznie w kolejnych cyklach rozliczeniowych, o czym użytkownik informowany jest za pomocą wiadomości SMS. Z oferty mogą skorzystać abonenci smart planów. Aby aktywować wysyłacie SMS-a o treści AKTYWUJ pod numer 80139. SMS jest bezpłatny na terenie kraju. Na ten sam numer należy wysłać SMS-a w przypadku chęci rezygnacji z usługi, w treści wiadomości należy wpisać WYLACZ.

Lista krajów objętych promocją jest długa, są na niej Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy; kraje Europejskiego Obszaru Gospodarczego: Islandia, Liechtenstein, Norwegia; Terytoria zależne: Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Martynika, Reunion.

Promocja obowiązuje od 26 maja b.r. do odwołania.

REGULAMIN

Źródło: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eldo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Eldo
Użytkownik
Eldo

Promocja fajna ale i tak lepiej korzystać z WIFI, lub z internetu na kartę u lokalnego operatora.