11 GB za 8 zł w Mobile Vikings Polska (AKTUALIZACJA)

Mobile Vikings wprowadza nową promocję na wakacje. Już od dzisiaj użytkownicy sieci będą mogli doładować konto 11 GB danych za 8 złotych.

– W wakacje zużywamy najwięcej transferu danych. W tym okresie najchętniej dzielimy się swoimi przeżyciami w social media, poszukujemy informacji, ofert czy po prostu w wolnym czasie oglądamy filmy. Istnieje również grupa użytkowników, którzy ze względów zawodowych podczas wakacji nie mogą sobie pozwolić na całkowite przejście w offline – komentuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Z oferty VIKejszyn – 11GB za 8 zł można skorzystać tylko raz. Promocja jest ważna od 5 lipca do końca sierpnia. Pakiet można zakupić z dostępnych środków na karcie Vikinga. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App.

Dodatkowa paczka Internetu jest idealnym uzupełnieniem pozostałych ofert operatora. Przypomnijmy, że Mobile Vikings nie pobiera danych za korzystanie z aplikacji Facebook oraz Messenger.

Bonus jest ważny 31 dni od momentu aktywacji. Użytkownik może przedłużyć jego ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni zarówno zwykłym doładowaniem lub dokupując jeden z dodatkowych pakietów internetowych.

Regulamin

Źródło: Mobile Vikings Polska

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JacekKPrzemoKevinJa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Ja
Gość
Ja

No to wyścig rozpoczęty. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli 1 GB za 50 groszy 🙂

Kevin
Gość
Kevin

Viking to obecnie zdecydowanie najlepsza sieć, zwłaszcza po zaoferowaniu możliwości zasilania numeru kartami Play

Przemo
Gość
Przemo

A jak tam przejść z Playa jest jakiś kod? Czy jak przeniose numer to stracę środki?