11 GB za 8 zł w Mobile Vikings Polska (AKTUALIZACJA)

Mobile Vikings wprowadza nową promocję na wakacje. Już od dzisiaj użytkownicy sieci będą mogli doładować konto 11 GB danych za 8 złotych.

– W wakacje zużywamy najwięcej transferu danych. W tym okresie najchętniej dzielimy się swoimi przeżyciami w social media, poszukujemy informacji, ofert czy po prostu w wolnym czasie oglądamy filmy. Istnieje również grupa użytkowników, którzy ze względów zawodowych podczas wakacji nie mogą sobie pozwolić na całkowite przejście w offline – komentuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Z oferty VIKejszyn – 11GB za 8 zł można skorzystać tylko raz. Promocja jest ważna od 5 lipca do końca sierpnia. Pakiet można zakupić z dostępnych środków na karcie Vikinga. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App.

Dodatkowa paczka Internetu jest idealnym uzupełnieniem pozostałych ofert operatora. Przypomnijmy, że Mobile Vikings nie pobiera danych za korzystanie z aplikacji Facebook oraz Messenger.

Bonus jest ważny 31 dni od momentu aktywacji. Użytkownik może przedłużyć jego ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni zarówno zwykłym doładowaniem lub dokupując jeden z dodatkowych pakietów internetowych.

Regulamin

Źródło: Mobile Vikings Polska

4 komentarzy do “11 GB za 8 zł w Mobile Vikings Polska (AKTUALIZACJA)

 • 5 lipca 2016 at 10:19
  Permalink

  No to wyścig rozpoczęty. Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli 1 GB za 50 groszy 🙂

  Odpowiedź
 • 5 lipca 2016 at 10:36
  Permalink

  Viking to obecnie zdecydowanie najlepsza sieć, zwłaszcza po zaoferowaniu możliwości zasilania numeru kartami Play

  Odpowiedź
 • 6 lipca 2016 at 20:12
  Permalink

  A jak tam przejść z Playa jest jakiś kod? Czy jak przeniose numer to stracę środki?

  Odpowiedź
  • JacekK
   8 lipca 2016 at 12:09
   Permalink

   Nie można przejść z Play do Mobile Vikings Polska za pomocą kodu USSD. Trzeba przejść całą procedurę przeniesienia numeru, czyli należy zacząć od wypełnienia wniosku na stronie internetowej Mobile Vikings Polska.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz