20. urodziny NAU – nawet rok połączeń za darmo w NAU Mobile

Z okazji 20. urodzin NAU firma przygotowała specjalną promocję, która powiązana jest z dość nowym produktem firmy – siecią komórkową NAU Mobile. Aby z niej skorzystać wystarczy kupić jeden z czterech produktów NAU, w zamian klient otrzyma nawet rok darmowych połączeń w NAU Mobile. Promocja adresowana jest również do osób, które korzystają już z produktów NAU. Jak skorzystać z promocji?

O promocji dowiedzieliśmy się od naszego Czytelnika. Oferta trwa od 14 stycznia do 30 kwietnia 2019 roku (z możliwością przedłużenia o kolejne okresy lub na czas nieokreślony). Aby z niej skorzystać należy wybrać jeden z czterech produktów NAU objętych promocją:

  • Pożyczki gotówkowe – specjalna oferta pożyczek dla pracowników oświaty. Decyzja podczas jednej rozmowy telefonicznej. Niski koszt, elastyczny okres spłaty, brak ukrytych opłat. Zadzwoń 459 459 459.
  • Ubezpieczenie majątkowe – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojego domu. Ubezpieczenie majątkowe chroni Cię przed konsekwencjami zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem oraz dewastacji. Wybierz polisę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zadzwoń 459 459 459.
  • Ubezpieczenie komunikacyjne – specjalnie dla Ciebie porównujemy oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, żeby wybrać najkorzystniejszą ofertę. Zapewnij sobie oraz swoim bliskim niezbędną pomoc podczas nieprzewidzianych zdarzeń na drogach. Zadzwoń 459 459 459.
  • Ubezpieczenie Bezpieczna Rodzina – jedyne na rynku, ubezpieczenie grupowe dla pracowników oświaty, dające ochronę w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku (NW), zawału serca i udaru mózgu. Ubezpiecz się za jedyne 12 zł/mies.! Więcej szczegółów. Zadzwoń 459 459 459.

UWAGA: Jeśli dołączyłeś do ubezpieczenia „Bezpieczna Rodzina” po 1.10.2018, wystarczy, że kupisz Abonament NAU Mobile.

Następnie po wybraniu jednej z powyższych ofert należy zamówić wybrany abonament NAU Mobile. Można to zrobić na trzy sposoby:

  • Na stronie www.naumobile.pl
  • Telefonicznie pod nr 459 459 459
  • Mailowo pod adresem: dok@naumobile.pl

Aby otrzymać rabat trzeba jeszcze skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, dzwoniąc pod nr 459 459 459.

Bonus będzie widoczny jako zmniejszenie salda zobowiązań uczestnika promocji za usługi telekomunikacyjnej.

Szczegóły bonusów
Fot: Regulamin promocji NAU / Print Screen

Więcej o promocji w regulaminie.

REGULAMIN

Maćku, dziękuję za informację.

Źródło/Fot: NAU Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o