2nr – aplikacja z darmowymi numerami komórkowymi

Rosnąca potrzeba ochrony prywatności związana z kwestiami biznesowymi czy towarzyskimi leżała u podstaw stworzenia aplikacji 2nr (Drugi Numer), która umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych numerów komórkowych dostępnych zaraz po zainstalowaniu.

2nr jest w pełni darmową aplikacją i może być wykorzystywana we wszystkich sytuacjach, gdy nie chcemy udostępniać naszego głównego numeru telefonu, np. przy okazji zamieszczania ogłoszeń, w sytuacjach towarzyskich czy w celach biznesowych. Z numerów można korzystać również za granicą, aby zaoszczędzić na połączeniach międzynarodowych i kosztach związanych z roamingiem.

Korzystanie z aplikacji nie wymaga żadnych formalności, jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu. Wybrane numery w każdej chwili można usunąć i wybrać kolejne, aplikacja może być dzięki temu interesującą alternatywą dla użytkowników numerów na kartę. Wystarczy pobrać aplikację, aby od razu móc korzystać z trzech tymczasowych numerów telefonu – bez konieczności posiadania kolejnej karty SIM czy kontaktu z operatorem.

Udostępniona pierwsza wersja aplikacji 2nr umożliwia odbieranie połączeń przychodzących, SMS-ów oraz odsłuchiwanie nagranych wiadomości na poczcie głosowej. Obecnie aplikacja dostępna jest dla użytkowników smartfonów z system Android, prace nad wersją na iOS już trwają. W niedalekiej przyszłości funkcjonalność aplikacji zwiększy się m.in. o możliwość wykonywania połączeń wychodzących czy wysyłanie wiadomości SMS i MMS.

Twórcą oprogramowania jest MobileLabs Sp. z o.o., nowa firma ICT na polskim rynku łącząca w swoich szeregach specjalistów z branży telekomunikacyjnej oraz IT.  Celem firmy jest tworzenie innowacyjnych i przyjaznych rozwiązań, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom użytkowników w zakresie komunikacji i bezpieczeństwa danych. Właśnie takich, jak rosnące potrzeby w kwestii ochrony prywatności.

Aplikację dla systemów Android można pobrać tu >>.

Źródło/Fot: MobileLabs / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Bankierfilip Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
filip
Gość
filip

super

Bankier
Gość

Ciekawa aplikacja, na pewno spróbuje

Redakcja: Proszę nie pisać komentarzy pod wieloma nickami. Nadużywanie możliwości linkowania stron www w komentarzach a zwłaszcza pisanie pod kilkoma różnymi nickami skończy się dodawaniem komentarzy do spamu!