3 miesiące surfowania za 1 złoty w FM GROUP Mobile

Do końca lutego b.r. można skorzystać z propozycji FM GROUP Mobile, dzięki której przy zamówieniu oferty Internet LTE w ofercie netFM free abonent przez 3 pierwsze okresy rozliczeniowe zapłaci tylko 1 zł miesięcznie za rachunek.

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy złożyć zamówienie korzystając ze specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej operatora. Po skorzystaniu z promocji pierwsze 3 cykle rozliczeniowe to tylko złotówka miesięcznie.

Decydując się jednak na promocję należy pamiętać, że skorzystanie z niej wydłuża nam okres umowy. Standardowo umowy zawierane są na 12 miesięcy. Jeśli skorzystamy z promocji czas umowy wyniesie 15 miesięcy (3 miesiące promocyjne + 12 miesięcy standardowych). Mechanizm taki powoduje zmniejszenie korzyści dla użytkownika, gdyż ten i tak będzie zmuszony zapłacić standardową stawkę abonamentową przez 12 okresów rozliczeniowych, czyli dokładnie tak samo, jak w przypadku nieskorzystania z oferty promocyjnej. Jedynym plusem jest to, że o 3 miesiące odwlekamy wyższe rachunki. Skorzystanie z promocji nie jest jednak obowiązkowe, dzięki czemu można złożyć zamówienie na standardową ofertę z umową 12 miesięcy.

netFM free to oferta abonamentowa na internet mobilny w FM GROUP Mobile. Klienci mają do wyboru 5 planów z abonamentem od 19,90 zł do 59,90 zł miesięcznie. W zależności od wybranego abonamentu można cieszyć się transferem od 5 do 60 GB. Podane przedziały kwot abonamentów dotyczą klientów, którzy zrezygnują w faktury w wersji papierowej.

FM GROUP Mobile korzysta z zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: FM GROUP Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o