MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Artykuły

5 lat marki nju mobile

Marka nju mobile, która przebojem weszła na polski rynek w kwietniu 2013 roku, obchodzi dzisiaj 5. urodziny. Z całą pewnością mocne wejście nju mobile 5 lat temu wpłynęło znacząco na to, jak wygląda dzisiaj nasz rynek telekomunikacyjny, a zwłaszcza ceny.

NO-LIMIT bez długoterminowej umowy, innowacyjny mechanizm, dzięki któremu klient płacił tylko, gdy korzystał, nielimitowane usługi również w ofercie na kartę (Pre-Paid)… Z tym wszystkim zapoznaliśmy się dokładnie 5 lat temu. 25 kwietnia 2013 roku Orange ruszył z odrębną marką – nju mobile. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak wówczas Play w pośpiechu wyciągał jedną ze swoich kopiarek pospiesznie wprowadzając na rynek odpowiedź w postaci nowej oferty Red Bull Mobile (odrębna marka Play), której jednak daleko było do innowacyjnego produktu Orange. Również inni operatorzy potrzebowali sporo czasu, aby w godny sposób odpowiedzieć.

Jak na tamte czasy był to niewątpliwie prawdziwy hit. Przez te wszystkie lata obecności na polskim rynku oferta marki (jak i konkurencji) ewoluowała, jednak do dzisiaj nju mobile jest produktem rozpoznawalnym, solidnym i – co najważniejsze – wciąż rozwijanym. Dzisiaj oferty no-limit, zarówno w abonamencie jak i na kartę, są już standardem, mimo to nju mobile wciąż ma przyzwoitą ofertę i nadal zaskakuje kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami (jak np. więcej internetu za staż).

Pod koniec ubiegłego roku operator zdradził trochę statystyk dotyczących nju mobile (więcej >>). Marka miała wówczas pół miliona klientów abonamentowych. Doliczając klientów ofert Pre-Paid (na kartę) nju mobile mogła pochwalić się łączną liczbą klientów na poziomie niespełna 800 tys. Dowiedzieliśmy się również, że większość klientów stanowili mężczyźni (62%), zaś wśród wszystkich klientów nju dominowały osoby powyżej 25 roku życia (aż ponad 80%, co było pewną niespodzianką, gdyż nju mobile – patrząc na ich materiały promocyjne – nastawiona jest raczej na młodych).

Nju mobile to odrębna marka sieci Orange. Startery nju mobile dostępne są w zasadzie w całej Polsce, do nju można też w prosty sposób przejść z ofert na kartę Orange (bez konieczności wymiany karty SIM), konto można zasilać doładowaniami Orange. Ofertę abonamentową można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej operatora.

Marce nju mobile życzymy w najbliższych latach samych sukcesów i mamy nadzieję, że z okazji 10. urodzin będziemy mieli przyjemność pogratulować kolejnych osiągnięć i innowacyjnych rozwiązań.

Fot: nju mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x