6 miesięcy Amazon Prime Video w PLAY

Decydując się na przedłużenie umowy, podpisanie nowej lub przeniesienie numeru do PLAY można teraz otrzymać 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video. Dotyczy to zarówno abonamentów indywidualnych oraz dla firm.

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie PLAY, telefonicznie (w przypadku umów zawieranych tym kanałem) oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Klient dostanie wiadomość SMS z linkiem aktywacyjnym i będzie miał 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video.

Jakie tytuły w serwisie? Produkcje oryginalne takie jak The Grand TourTom Clancy’s Jack Ryan oraz Człowiek z Wysokiego Zamku. Warto też zagłębić się w pełną bibliotekę filmów i seriali – znajdziecie tam też pozycje w 4K i z HDR. Materiały można pobierać na urządzenie i oglądać je w trybie offline.

Co się dzieje po 6 miesiącach? Można dalej korzystać z serwisu za 25 zł miesięcznie, a rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie.

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com. Już wkrótce aplikacja Amazon Prime Video będzie też dostępna na PLAY NOW TV BOX.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ronnie92 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Ronnie92
Gość
Ronnie92

Nie wiem na ile te kolejne benefity od ‘wielkiej czwórki’ są życiowe. Jaka jest popularność amazon primw video w PL? Wątpię, żeby to była jakaś skala wielka… Lepiej chyba skupić się na praktycznych dodatkach od sieci / operatora. Pakiet społecznościowy (np w a2m) ma być przede wszystkim… praktyczny, a nie bajerancki #zdziwienie