60 GB do końca roku na Walentynki od Orange dla “duetów”, promocja jednak trochę skomplikowana

Sieć komórkowa Orange zaprezentowała wczoraj z okazji zbliżających się Walentynek promocję, dzięki której można otrzymać 60 GB mobilnego internetu do końca 2018 roku. Promocja obowiązuje w dniach 12-18 lutego b.r. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Trzeba uważnie się wczytać, bo można się łatwo pogubić, gdyż promocja jest trochę zagmatwana.

Na bonus mogą liczyć wszyscy, którzy w dniach 12-18 lutego b.r. zdecydują się na dwa lub więcej planów mobilnych (poza Podstawowym) na okres 24 miesięcy lub dokupią Plan Komórkowy Standardowy do posiadanego już konta klienckiego. Bonus 60 GB mobilnego internetu ważny będzie do końca 2018 roku. Z promocyjnego pakietu będzie można korzystać na wszystkich Planach  Komórkowych, z wyjątkiem Planu Podstawowego. Nowy plan można dokupić również do Orange Love.

Jak informuje Orange 60 GB wzięło się z tego, że wyniki badań CBOS wskazują na taki właśnie odsetek Polaków, którzy wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia.

Jak stworzyć duet?

Aby złożyć duet z ofert Plany Mobilne i Orange Love:

  • należy zawrzeć równocześnie co najmniej dwie umowy na 24 miesiące, z których minimum jedna będzie na Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, a druga na Plan Komórkowy Standardowy
  • jeżeli klient ma już umowę na Plan Komórkowy (poza Planem Komórkowym Podstawowym) lub Orange Love można dokupić do niego Plan Standardowy z telefonem na 24 miesiące. Muszą one być jednak na tym samym koncie abonenckim

Pakiet promocyjny przyznawany jest zarówno na te numery, na które właśnie podpisano umowę jak i na pierwszy z numerów w ramach „duetu”. Podobnie będzie w przypadku Orange Love – z dodatkowych 60 GB będzie mógł skorzystać zarówno nowy numer, jak i ten będący częścią pakietu.

Walentynkowa promocja to nie wszystko

Orange przypomina, że Plan Komórkowy Standardowy dobierany do innego Planu Komórkowego (oprócz Podstawowego) i Orange Love kosztuje tylko 19,99 zł, zawiera nielimitowane połączenia, MMS-y, SMS-y i 5 GB danych w Polsce oraz kilka GB w ramach UE.

Gdy klient zdecyduje się na taki „duet”  po zakończeniu akcji promocyjnej otrzyma informacje jak aktywować bonus. Bonus można aktywować najpóźniej do 4 marca 2018 r.

Dodatkowo Orange proponuje dwa telefony, które można dobrać do oferty – Huawei P9 lite (2017) Dual SIM, który w Planie Komórkowym Optymalnym możecie mieć za 0 zł na start i 30 zł miesięcznie oraz Huawei P8 lite ze szkłem ochronnym i pleckami za 25 zł miesięcznie w Planie Komórkowym Standardowym.

Źródło/Fot: Orange

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x