MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT Pozostałe

60 GB za 15 zł dla klientów na kartę Plusa i Plusha. Jak włączyć “60 GB na wakacje”?

Sieć Plus oraz jej submarka – Plush – przygotowały specjalną wakacyjną promocję, w ramach której w niezwykle atrakcyjnej cenie można otrzymać łącznie aż 60 GB mobilnego internetu. Jak znalazł na wakacyjne wyjazdy w miejsca, gdzie nie ma WiFi.

Internet towarzyszy nam już codziennie i zapewne niewielu z nas wyobraża sobie urlop lub inny wakacyjny wyjazd bez niego. Jeśli ktoś planuje więc letni wypad w miejsce, gdzie o WiFi trudno, z pewnością ucieszy się z nowej promocji, którą przygotowała sieć Plus i z której mogą skorzystać również użytkownicy Plusha.

Posiadacze ofert (wybranych taryf) na kartę Plusa i Plusha mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której za jednorazową opłatę 15 zł mogą kupić łącznie aż 60 GB internetu. Pakiet danych przyznawany będzie automatycznie co miesiąc – trzykrotnie – w paczkach po 20 GB.

Jak włączyć „60 GB na wakacje”?

„60 GB na wakacje” to promocja dla klientów taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush. By z niej skorzystać wystarczy:

  • posiadać aktywne konto
  • posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty
  • włączyć promocję krótkim kodem *136*11*0060# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować

Przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu, z wyłączeniem RLAH, co jest rozliczane zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie Promocji europejskiej dla Abonentów Prepaid.

Promocja „60 GB na wakacje” obowiązuje od 17 czerwca do 30 września 2020 r., a więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji i na stronach internetowych Plusa i Plusha.

REGULAMIN dla użytkowników Plusa i Plusha

Źródło/Fot: Plus

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x