a2mobile dołącza do akcji #zostańwdomu – również daje klientom za darmo pakiet 10 GB

Należąca do Premium Mobile marka telefonii komórkowej a2mobile również dołącza do akcji #zostańwdomu i daje z tej okazji swoim klientom promocyjny darmowy pakiet internetu. Zgarnąć można 10 GB. Jak?

Marka a2mobile, podobnie jak Premium Mobile (zresztą właściciel marki a2mobile), również dołączyła do akcji #zostańwdomu. Operator rozdaje swoim klientom darmowy pakiet 10 GB mobilnego internetu. Mogą z niego skorzystać wszyscy klienci korzystający aktualnie z pakietów Niewyczerpalne Wszystko (za 19,90 zł, 24,90 zł lun 29,90 zł).

Aktywację pakietu można zlecić za pomocą ekspresowego kodu USSD *234*2#. Można również to zrobić logując się do konta w moje.a2mobile lub za pomocą aplikacji mobilnej.

UWAGA: pakiet ważny będzie do 30 kwietnia b.r. niezależnie od dnia jego aktywacji. Kolejną bardzo ważną informacją jest to, że promocyjny darmowy pakiet 10 GB będzie zużywany dopiero po wykorzystaniu transferu danych dostępnego w ramach posiadanego przez klienta pakietu Niewyczerpalne Wszystko. Jeżeli zaś nastąpi odnowienie się pakietu Niewyczerpalne Wszystko, wówczas w pierwszej kolejności będą już wykorzystywane dane z pakietu promocyjnego.

Promocyjny pakiet 10 GB może być aktywowany tylko raz na danym numerze telefonu. 10 GB danych można wykorzystać tylko na terenie Polski.

Promocja obowiązuje od 2 do 30 kwietnia b.r. Więcej szczegółów promocji w regulaminie.

Marka telefonii komórkowej a2mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: a2mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x