a2mobile – niewyczerpalne wszystko za 19,90 zł miesięcznie

Sieć komórkowa a2mobile, prowadzona przez Aero2, mocnym akcentem przypomniała wczoraj o swoim istnieniu na rynku. Operator zaproponował nową ofertę Niewyczerpalne wszytsko, w ramach której już za 19,90 zł użytkownik otrzyma kompletny no-limit, korzystając z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz mobilnego internetu.

Nowa oferta a2mobile zawiera kilka innowacyjnych rozwiązań, o których szerzej napiszemy niżej, skupmy się na początek na samej konstrukcji nowej oferty.

Nowa propozycja a2mobile składa się z trzech pakietów – na rozmowy (również stacjonarne), SMS-ów i MMS-ów oraz mobilnego internetu. Każdy z nich kosztuje miesięcznie 9,90 zł. Zakupując jednak więcej niż jeden pakiet, użytkownik może liczyć na dodatkowe upusty.

Pakiety do wyboru:

  • Pakiet rozmowy – “niewyczerpalne” rozmowy na wszystkie krajowe numery komórkowe i stacjonarne (w pakiecie każdy SMS kosztuje 10 groszy, zaś każdy GB – 10 zł)
  • Pakiet wiadomości – “niewyczerpalne” wiadomości SMS i MMS na wszystkie krajowe numery komórkowe (w pakiecie każda minuta kosztuje tylko 10 groszy, zaś każdy GB – 10 zł)
  • Pakiet internet – “niewyczerpalny” internet mobilny w kraju (w pakiecie każda minuta oraz SMS/MMS kosztuje tylko 10 groszy)

Każdy z powyższych pakietów kosztuje 9,90 zł miesięcznie, jednak przy zakupie dowolnych dwóch zapłaci się 15,90 zł, zaś przy zakupie trzech – 19,90 zł miesięcznie.

Oznacza to, że już za niespełna 19,90 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy krajowe (również na numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz nielimitowany transfer danych.

Nielimitowany internet – jak to możliwe?

Sieć a2mobile zastosowała tu dość innowacyjny mechanizm, dzięki któremu internet jest rzeczywiście nielimitowany i wcale nie oznacza to, że po wyczerpaniu pakietu danych użytkownik będzie skazany na lejek z prędkością nadającą się co najwyżej do synchronizacji urządzenia (np. 32 kb/s). Operator zastosował tu przedziały transferu danych, po wykorzystaniu których prędkość internetu zwalnia, jednak najniższa możliwa to 512 kb/s. Poniżej szczegóły:

  • do 5 GB – brak limitu prędkości (maksymalna dostępna dla danej technologii)
  • 5-10 GB – limit prędkości 3 Mb/s
  • 10-15 GB – limit prędkości 1 Mb/s
  • powyżej 15 GB – limit prędkości 512 kb/s

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość przywrócenia pierwotnej prędkości, czyli w praktyce zdjęcie ograniczenia i naliczanie od początku. Kosztuje to tylko każdorazowo 5 zł i można zrobić to krótkim kodem USSD *200*1#.

Limit prędkości 512 kb/s znany jest użytkownikom BDI Aero2, którzy z taką prędkością mogą korzystać z internetu bez limitów i całkowicie za darmo. Prędkość taka spokojnie wystarcza to podstawowych rzeczy, jak przeglądanie stron www, korzystanie z mediów społecznościowych, korzystanie z poczty e-mail, czy słuchania radia przez internet.

Dodatkowym, ale już znanym na rynku rozwiązaniem, jest darmowe korzystanie z aplikacji mobilnych znanych  mediów społecznościowych (KATZ, Frifon, Facebook, Messenger – tylko do wiadomości tekstowych), dzięki czemu korzystanie z nich nie powoduje ubywania limitów transferu danych. Przy zakupie dowolnego pakietu usługa ta jest darmowa, zaś przy korzystaniu z podstawowej oferty (bez pakietów) opcja ta kosztuje 5 zł miesięcznie.

Lista dostępnych pakietów/opcji wraz z cenami i kodami USSD na aktywację:

Fot: a2mobile.pl / print screen

Niskie ceny podstawowe:

W nowej propozycji a2mobile spotykamy się z bardzo niską ceną za połączenia krajowe poza pakietem. Każda minuta połączenia krajowego, zarówno na numery komórkowe jak i stacjonarne, kosztuje tylko 10 groszy.

Dotychczasowi użytkownicy a2mobile, korzystający ze starej oferty, mogą przejść na nową za pomocą krótkiego kodu USSD *119*1#. Przejście na nową ofertę jest bezpłatne. W nowej ofercie, podobnie jak w starej, obowiązuje rok ważności konta po każdym doładowaniu. Wszystkie zakupione pakiety ulegają automatycznemu odnowieniu się. Aby z tego zrezygnować wystarczy użyć kodu USSD *222*0#.

Starter a2mobile można nabyć na stronie internetowej operatora. Cena startera z powyższą ofertą wynosi 10 zł (kwota ta trafia na konto użytkownika).

Nowa oferta obowiązuje od 27 marca 2017 roku do odwołania. Więcej szczegółów w regulaminie.

REGULAMIN

Źródło/Fot: a2mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomeksonix84 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
sonix84
Gość
sonix84

Oferta wymiata – polecam a zwei mobile znajomym. Miazdzy konkurencje.

Tomek
Gość
Tomek

Super oferta dla mnie. Tylko dzwonię więc 9,90 zł na miesiąc wydaje na telefon. Brawo a2mobile!