a2mobile – “Niewyczerpalne Wszystko” za darmo dla nowych klientów

Sieć komórkowa a2mobile przygotowała promocję, w ramach której wszyscy, którzy w dniach 14-20 lipca b.r. kupią starter a2mobile lub przeniosą swój numer do a2mobile z innej sieci, otrzymają Niewyczerpalne Wszystko za darmo na 31 dni.

Sieć komórkowa a2mobile to marka Aero2. W ramach promocji, która ruszyła dzisiaj i potrwa do 20 lipca b.r. wszyscy, którzy kupią starter a2mobile lub przeniosą w czasie trwania promocji swój numer z innej sieci, otrzymają za darmo na miesiąc zestaw usług Niewyczerpalne Wszystko.

Niewyczerpalne Wszystko to nielimitowane rozmowy krajowe na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz nielimitowany internet mobilny. Standardowo każda z trzech składowych kosztuje miesięcznie 9,90 zł, jednak przy zakupie większej liczby pakietów otrzymuje się rabaty. Przy zakupie jednej usługi płaci się 9,90 zł, przy zakupie dwóch 15,90 zł (zamiast 19,80 zł), zaś przy zakupie wszystkich trzech płaci się miesięcznie 19,90 zł (zamiast 29,70 zł). W ramach promocji użytkownik otrzyma to wszystko za darmo na miesiąc.

Aby skorzystać z promocji aktywacja numeru musi nastąpić najpóźniej do 15 września 2017 roku.

Przyznany w ramach promocji zestaw Niewyczerpalne Wszystko jest cykliczny, co oznacza, że jeśli użytkownik z niego nie zrezygnuje, będzie on się co miesiąc automatycznie odnawiał, pobierając z konta użytkownika każdorazowo kwotę 19,90 zł miesięcznie. Można w prosty sposób zrezygnować z tej opcji używając krótkiego kodu USSD *222*0. Po rezygnacji będzie trzeba ponownie dokonać aktywacji wybranych przez nas opcji.

Aktualnie w a2mobile obowiązują też promocyjne stawki minut, SMS-ów, MMS-ów oraz mobilnego internetu poza pakietami. Minuta, SMS i MMS to koszt 10 groszy, zaś 1 GB mobilnego internetu to koszt 10 zł.

REGULAMIN

Cennik oferty “Niewyczerpalne Pakiety”

Źródło/Fot: aero2, wł

4 komentarzy do “a2mobile – “Niewyczerpalne Wszystko” za darmo dla nowych klientów

 • 20 lipca 2017 at 13:36
  Permalink

  Czy jeśli obudziłem się dopiero dziś i zamówię starter to mogę przenieść numer z innej sieci?

  Odpowiedź
  • JacekK
   20 lipca 2017 at 14:21
   Permalink

   Jeśli dzisiaj zamówisz starter lub złożysz wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci – będziesz mógł skorzystać z opisanej wyżej promocji

   Odpowiedź
   • 21 lipca 2017 at 13:35
    Permalink

    Damn, ja dopiero dziś dotarłem do tej informacji, ale w sumie i tak dyszka na starterze więc 0,5 miesiąca gratis

    Odpowiedź
 • 25 lipca 2017 at 17:59
  Permalink

  O nie, czemu się spóźniłem… No ale cóż i tak się przenoszę, bo mają fajną tę ofertę

  Odpowiedź

Dodaj komentarz