a2mobile – “Niewyczerpalne Wszystko” za darmo dla nowych klientów

Sieć komórkowa a2mobile przygotowała promocję, w ramach której wszyscy, którzy w dniach 14-20 lipca b.r. kupią starter a2mobile lub przeniosą swój numer do a2mobile z innej sieci, otrzymają Niewyczerpalne Wszystko za darmo na 31 dni.

Sieć komórkowa a2mobile to marka Aero2. W ramach promocji, która ruszyła dzisiaj i potrwa do 20 lipca b.r. wszyscy, którzy kupią starter a2mobile lub przeniosą w czasie trwania promocji swój numer z innej sieci, otrzymają za darmo na miesiąc zestaw usług Niewyczerpalne Wszystko.

Niewyczerpalne Wszystko to nielimitowane rozmowy krajowe na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS i MMS oraz nielimitowany internet mobilny. Standardowo każda z trzech składowych kosztuje miesięcznie 9,90 zł, jednak przy zakupie większej liczby pakietów otrzymuje się rabaty. Przy zakupie jednej usługi płaci się 9,90 zł, przy zakupie dwóch 15,90 zł (zamiast 19,80 zł), zaś przy zakupie wszystkich trzech płaci się miesięcznie 19,90 zł (zamiast 29,70 zł). W ramach promocji użytkownik otrzyma to wszystko za darmo na miesiąc.

Aby skorzystać z promocji aktywacja numeru musi nastąpić najpóźniej do 15 września 2017 roku.

Przyznany w ramach promocji zestaw Niewyczerpalne Wszystko jest cykliczny, co oznacza, że jeśli użytkownik z niego nie zrezygnuje, będzie on się co miesiąc automatycznie odnawiał, pobierając z konta użytkownika każdorazowo kwotę 19,90 zł miesięcznie. Można w prosty sposób zrezygnować z tej opcji używając krótkiego kodu USSD *222*0. Po rezygnacji będzie trzeba ponownie dokonać aktywacji wybranych przez nas opcji.

Aktualnie w a2mobile obowiązują też promocyjne stawki minut, SMS-ów, MMS-ów oraz mobilnego internetu poza pakietami. Minuta, SMS i MMS to koszt 10 groszy, zaś 1 GB mobilnego internetu to koszt 10 zł.

REGULAMIN

Cennik oferty “Niewyczerpalne Pakiety”

Źródło/Fot: aero2, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
czokomaniok maniakJacekKkatrina Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
katrina
Gość
katrina

Czy jeśli obudziłem się dopiero dziś i zamówię starter to mogę przenieść numer z innej sieci?

czoko
Gość
czoko

O nie, czemu się spóźniłem… No ale cóż i tak się przenoszę, bo mają fajną tę ofertę