a2mobile – nowa marka, czyli MOCNY akcent Aero2

a2mobile – nowa marka, czyli MOCNY akcent Aero2

7 września 2016 10 przez JacekK

Sieć Aero2 – dostawca m. in. usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – z pewnością wywołał dzisiaj spore zamieszanie na rynku. Operator zaprezentował nową markę – sieć komórkową a2mobile, której oferta z pewnością spędzi sen z powiek konkurentom. Co dokładnie oferuje a2mobile?

Trzon oferty stanowią trzy pakiety zintegrowane, kosztujące 8 zł, 19 zł i 25 zł. Co zawierają?

Pakiety a2mobile

Fot: a2mobile.pl / print screen

Już za 8 zł miesięcznie otrzymujemy NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y w sieci oraz 300 MB mobilnego internetu LTE, 50 SMS-ów krajowych oraz 50 minut na rozmowy krajowe (stacjonarne + komórki). Za 25 zł miesięcznie otrzymujemy zaś w zasadzie kompletny NO-LIMIT – nielimitowane rozmowy i SMS-y krajowe na komórki, 10 GB internetu LTE oraz 100 minut na krajowe połączenia z numerami stacjonarnymi. W każdym z pakietów dostępna jest usługa WiFi Calling.

Warto zwrócić na ofertę nielimitowanych rozmów i SMS-ów wewnątrz sieci. Operator ma tu na myśli numery telefonów użytkowników a2mobile, wRodzinie oraz abonentów Polkomtel Sp. z o.o. (operator siec Plus).

W ofercie można również dokupić dodatkowe pakiety minut, SMS-ów i internetu:

Pakiety dodatkowe a2mobile

Fot: a2mobile.pl / print screen

Doładowania konta można dokonać za pośrednictwem strony internetowej a2mobile prowadzonej przez Aero2 pod adresem www.doladowania.a2mobile.pl. Konto można również zasilić doładowaniem Plus lub wRodzinie. Ważność konta wynosi 2 lata po każdym doładowaniu, niezależnie od kwoty doładowania. Zasięg zapewnia Polkomtel, czyli operator sieci Plus.

Standardowe ceny nie odbiegają już od cen konkurentów, minuta rozmowy, SMS oraz 1 MB mobilnego internetu kosztują 18 groszy.

Od pierwszego dnia a2mobile oferuje możliwość przeniesienia numeru z innej sieci. Nowi klienci starter telefonii komórkowej a2mobile mogą nabyć na stronie internetowej operatora. Starter kosztuje 8 zł.

>> ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY <<

Źródło/Fot: a2mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 (1 - najmniej, 5 - najwięcej) ofertę a2mobile:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***