a2mobile – nowa marka, czyli MOCNY akcent Aero2

Sieć Aero2 – dostawca m. in. usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – z pewnością wywołał dzisiaj spore zamieszanie na rynku. Operator zaprezentował nową markę – sieć komórkową a2mobile, której oferta z pewnością spędzi sen z powiek konkurentom. Co dokładnie oferuje a2mobile?

Trzon oferty stanowią trzy pakiety zintegrowane, kosztujące 8 zł, 19 zł i 25 zł. Co zawierają?

Pakiety a2mobile

Fot: a2mobile.pl / print screen

Już za 8 zł miesięcznie otrzymujemy NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y w sieci oraz 300 MB mobilnego internetu LTE, 50 SMS-ów krajowych oraz 50 minut na rozmowy krajowe (stacjonarne + komórki). Za 25 zł miesięcznie otrzymujemy zaś w zasadzie kompletny NO-LIMIT – nielimitowane rozmowy i SMS-y krajowe na komórki, 10 GB internetu LTE oraz 100 minut na krajowe połączenia z numerami stacjonarnymi. W każdym z pakietów dostępna jest usługa WiFi Calling.

Warto zwrócić na ofertę nielimitowanych rozmów i SMS-ów wewnątrz sieci. Operator ma tu na myśli numery telefonów użytkowników a2mobile, wRodzinie oraz abonentów Polkomtel Sp. z o.o. (operator siec Plus).

W ofercie można również dokupić dodatkowe pakiety minut, SMS-ów i internetu:

Pakiety dodatkowe a2mobile

Fot: a2mobile.pl / print screen

Doładowania konta można dokonać za pośrednictwem strony internetowej a2mobile prowadzonej przez Aero2 pod adresem www.doladowania.a2mobile.pl. Konto można również zasilić doładowaniem Plus lub wRodzinie. Ważność konta wynosi 2 lata po każdym doładowaniu, niezależnie od kwoty doładowania. Zasięg zapewnia Polkomtel, czyli operator sieci Plus.

Standardowe ceny nie odbiegają już od cen konkurentów, minuta rozmowy, SMS oraz 1 MB mobilnego internetu kosztują 18 groszy.

Od pierwszego dnia a2mobile oferuje możliwość przeniesienia numeru z innej sieci. Nowi klienci starter telefonii komórkowej a2mobile mogą nabyć na stronie internetowej operatora. Starter kosztuje 8 zł.

>> ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY <<

Źródło/Fot: a2mobile, wł

Oceń w skali od 1 do 5 (1 - najmniej, 5 - najwięcej) ofertę a2mobile:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
cichy
cichy
3 lat temu

Warto dodać, że darmowe “w sieci” oznacza też do wszystkich z Plusa i wRodzienie, więc nie najgorzej.

QWERTY
QWERTY
3 lat temu

Nie ma się do czego przyczepić 😀

Sokół
Sokół
3 lat temu

PAkiet za 8 zł może ucieszyć sporą grupę osób, zwłaszcza że są tam nielimitowane rozmowy i esemesy do wszystkich w Plusie

diztonz
3 lat temu

Oferta naprawdę super. Jedyne czego mi brakuje, to brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów.
Pakiet za 15 PLN (no limit komórki, no limit SMS, 100 min. stacjonarne ze stawką 18 gr za min. i 2. letnim okr. ważności konta po dowolnym zasileniu) – super. Pakiet za 25 też spokojnie może konkurować z Unlimited w Play ( brak no limit przy stacjonarnych, ale 100 min., to już spoko. Jest za to od razu lejek 64kb/s, nie jak w Play po 5 PLN i jednak o 4 GB więcej.

Marcin
Marcin
3 lat temu

No i dziś troszkę akcencik zmiękł 😉 – od 15.10.2016 rok ważności konta po doładowaniu.

Wulo
Wulo
3 lat temu

Nie zrobili za bardzo rewolucji, jedyna ciekawostka to WiFi Calling.

www
www
3 lat temu

a ja przekalkulowałem sobie i wychodzi mi że a2 jest tańsze od rbm energy na kartę czy play na kartę (25zł) chodzi mi o opcję za 15zł nielimitowane rozmowy i smsy do kom i 100min do stacj. w rbm energy niby za 10zł wychodzą nielimitowane rozmowy na stacj i kom na 30dni i 10dni 1GB internetu, są też niby nielimitowane rozmowy i smsy do play gratis w stanie darmowym + rok ważności konta (przy bonusie za rejestrację numeru + 100zł i 10GB netu na 30dni (stąd pierwszy miesiąc 0zł 2gi miesiąc 20zł i od 3 do 12go miesiąca 10zł w… Czytaj więcej »

Raz
3 lat temu

Dobra oferta. I wifi calling przydatne.

10
0
Skomentujx
()
x