MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Artykuły

ABC Data wybrana „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year”

Poznaliśmy laureatów plebiscytu „EMEA Channel Academy: 2018 Awards” organizowanego w ramach konferencji „Distree EMEA”. Konkurencja była olbrzymia – o wygraną walczyły bowiem największe firmy dystrybucyjne prowadzące działalność w poszczególnych częściach Europy. Głosami resellerów i vendorów, prestiżowy tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” ponownie trafił do ABC Data. To czytelny sygnał, że dostrzegają oni ogromny potencjał spółki i uważają ABC Data za najlepszego partnera biznesowego w regionie CEE.

Nagroda EMEA Channel Academy należy do najcenniejszych i najbardziej znaczących wyróżnień w branży IT. Stanowi bowiem wyraz uznania i zaufania Partnerów biznesowych dla firmy, z którą współpracują. Ogłoszenie laureatów i rozdanie wyróżnień zwycięzcom poszczególnych kategorii tradycyjnie miało miejsce w przedostatni dzień odbywającej się w Monako konferencji Distree EMEA.

W tej edycji plebiscytu zmianie uległa procedura głosowania. W poprzednich latach tworzone były – we współpracy z ekspertami rynkowymi z danego regionu – krótkie listy kandydatów do tytułu w poszczególnych kategoriach. W tym roku respondenci dostali wolną ręką i mogli wskazać dowolnego dystrybutora, z którym najlepiej im się współpracuje. Dzięki temu wśród nominowanych znalazły się wyłącznie te firmy, z którymi resellerom i vendorom rzeczywiście doskonale się współpracuje.

Po podliczeniu wszystkich głosów stało się jasne, że w regionie CEE bezkonkurencyjna była ABC Data, do której ponownie powędrował tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year”. Za działalność prowadzoną w innych częściach Europy wyróżnione zostały z kolei takie firmy, jak ALSO, Ingram Micro czy Tech Data.

– Jedną z najważniejszych rzeczy w biznesie jest zostać docenionym przez Klientów i Partnerów. ABC Data bez wątpienia cieszy się ogromnym zaufaniem firm, z którymi współpracuje. W końcu to dzięki ich głosom zostaliśmy ponownie uhonorowani tytułem „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Wygrana w plebiscycie EMEA Channel Academy to czytelny sygnał dla rynku, że w regionie CEE nie ma lepszego partnera biznesowego z obszaru IT niż ABC Data. Mimo to nie zamierzamy spocząć na laurach. Tak jak dotychczas, tak i w kolejnych latach będziemy dokładać wszelkich starań, aby dla naszych Klientów i Dostawców pozostać najlepszym partnerem biznesowym i dystrybutorem pierwszego wyboru – dodaje Prezes Zarządu ABC Data.

Początek 2018 roku obfituje w dobre informacje dla ABC Data. Spółka sukcesywnie zwiększa sprzedaż zarówno w kraju, jak i zagranicą. W styczniu Grupa ABC Data wypracowała 374 mln PLN szacunkowych, skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży wobec 365 mln PLN osiągniętych w analogicznym okresie rok wcześniej. Pod koniec ubiegłego miesiąca, 29 stycznia, podczas konferencji „Cisco live! – 2018” w Barcelonie, ABC Data została uznana „Dystrybutorem Roku 2017 rozwiązań Collaboration” w regionie EMEAR, wygrywając z takimi rywalami, jak Ingram Micro France czy Comstor Germany. Zaledwie trzy dni później spółkę wybrano „Dystrybutorem Roku 2017” w prestiżowym plebiscycie branżowym „Mobility Trends”. Uzyskany właśnie tytuł „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” stanowi swoistą „kropkę nad i” w dotychczasowych osiągnięciach ABC Data i otwiera firmie pole do jeszcze większych sukcesów w prowadzonej działalności.

Źródło/Fot: ABC DATA / Print Screen

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x