Aero2 – 30 GB za darmo na próbę, czyli #BezZobowiazan

Sieć Aero2 przygotowała wakacyjną promocję #BezZobowiazan, w ramach której posiadacze karty BDI Aero2 (Darmowy Dostęp do Internetu) mogą za darmo aktywować pakiet 30 GB internetu.

Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni, jak i przyszli użytkownicy Aero2. Ci, którzy nie korzystają jeszcze z darmowego internetu Aero2, w celu skorzystania z oferty powinni zamówić kartę (więcej >>).

Dotychczasowi klienci Aero2 mogą skorzystać z tzw. Wakacyjnego Pakietu Testowego tylko w przypadku, gdy wcześniej nie korzystali z żadnego innego pakietu testowego, ani też z płatnych pakietów dodatkowych. Promocję można aktywować tutaj >>.

Oferta promocyjna obowiązuje do końca wakacji. Pakiet ważny jest 30 dni od momentu aktywacji.

Przypominamy, że korzystanie z dodatkowych pakietów, zarówno płatnych, jak i testowych, pozwala na korzystanie z internetu bez ograniczeń, jakie niesie ze sobą oferta darmowa. Oznacza to, że aktywując taki pakiet pozbywamy się cogodzinnej autoryzacji CAPTCHA oraz limitu prędkości, a także zyskujemy dostęp do technologii 4G LTE.

Źródło/Fot: Aero2.pl, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
asidusTicolPrzemo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Przemo
Gość
Przemo

Niech zasięg 3G zrobią w Mieście Krasnobród najpierw. Gsm z prędkością Edge i te ich captcha co godzinę szuka strony i nie może znaleźć to jakieś Nieporozumienie. Powinni im odebrać tą częstotliwość i sprzedać uczciwej firmie bo poprostu wyludzili.

Ticol
Gość

Bardzo dobry internet, codziennie korzystam i przeglądam moje ulubione fora internetowe.

asidus
Gość
asidus

Aero2 rządzi