Aero2 – brak konieczności restartowania połączenia po wpisaniu kodu CAPTCHA

Z pewnością miłą – choć na pewno zdaniem wielu spóźnioną – niespodziankę dla użytkowników usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu przygotowała sieć Aero2. Od teraz użytkownicy BDI Aero2 nie muszą już restartować połączenia internetowego po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu CAPTCHA, zamiast tego widzą komunikat informujący o automatycznym odblokowaniu dostępu do internetu po upływie 10 sekund.

Aero2 odblokowany dostęp

To z pewnością dobra informacja dla bardzo wielu osób. Dlaczego? Dotychczas procedura, którą musieliśmy przebyć w celu uzyskania kolejnych 60 minut dostępu do BDI Aero2, była dość skomplikowana. Po wykorzystaniu należnych nam 60 minut korzystania z bezpłatnego internetu połączenie było automatycznie zrywane (to pozostaje bez zmian), zaś po ponownym jego wznowieniu (automatycznym lub ręcznym) i poprawnym rozwiązaniu zadania CAPTCHA (przepisaniu widocznego ciągu znaków) użytkownik musiał dodatkowo ponownie restartować połączenie internetowe (rozłączyć się, a następnie znowu nawiązać połączenie). Ta ostatnia czynność mocno utrudniała i uprzykrzała korzystanie z usługi zwłaszcza posiadaczy routerów. Teraz jest dużo łatwiej, gdyż po rozwiązaniu zadania CAPTCHA widzimy ekran, który informuje nas, że za 10 sekund automatycznie zostanie nam przydzielona kolejna 60-minutowa sesja (dostęp do internetu zostanie odblokowany), wystarczy więc poczekać.

Źródło: wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
tomasz
tomasz
5 lat temu

Ja mam taki problem z aero ze jest zasięg, tablet pokazuje siec aero2 ale nie ma internetu. I to pomimo wykupionego pakietu.mam tablet google nexus 7

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x