Aero2 – możliwość zamawiania karty on-line

Aero2 – dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – upraszcza zamawianie kart SIM. Teraz kartę można zamówić również on-line. 

Dotychczas, aby zamówić usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu, należało wypełnić wniosek na stronie internetowej, opłacić depozyt i koszty wysyłki (razem 27 zł), wydrukować/skserować potwierdzenia wpłat, wydrukować wypełniony wniosek i wszystko wraz z kopią dokumentu tożsamości wysłać pocztą tradycyjną. Teraz wszystkie dokumenty można wysłać również mailem na adres dokumenty[at]aero2.pl. Wystarczy wcześniej wykonać ich skany.

Procedura zamawiania BDI Aero2:

Jak widać poprzedni sposób (poczta tradycyjna) pozostał. Karty są obecnie wysyłane w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania kompletu dokumentów.

Źródło/Fot: Aero2

3 komentarzy do “Aero2 – możliwość zamawiania karty on-line

 • 20 listopada 2015 at 22:22
  Permalink

  Pamiętając o tym, że Aero2 ma obowiązek utrzymywać darmową usługę jeszcze (tylko) przez 13 miesięcy 🙂 A potem to już zależy od nich, czy to utrzymają.

  Odpowiedź
  • 21 listopada 2015 at 10:17
   Permalink

   tak – zgadza się. Mało tego aero2 nieraz oszukuje klientów. Ja np zapłaciłem te 27zł na ich konto lata temu i wysłałem pocztą polską dokumenty (kolejne koszty) i co? I nic – podobno dokumenty nie doszły do nich i karty nie dostałem. Interweniowałem już kilka kilkanaście razy – bez odzewu jednak. Nawet wysłałem Im kopie dokumentów e-mailem – a Oni swoje – tylko pocztą tradycyjną. A więc zapłaciłem kolejny raz i kolejny raz (czyli już koszt 54zł + koszty przesyłek) i co? i dalej nic – dalej ostro twierdzili że nic do nich nie doszło. To kolejnym razem wysłałem e-mail scan dokumentów wraz ze skanem koperty zaadresowanej i znaczkiem. I dalej nic nie pomogło. Tylko pocztą tradycyjną. Stwierdziłem że aero2 to zwykli oszuści i naciągacze i już z nimi od tamtej pory nie komunikuje się. Oszustom pisze NIE. I nie dajcie się naciągnąć tym oszustom.
   Pozdrawiam

   Odpowiedź
   • 21 listopada 2015 at 10:57
    Permalink

    Na jaki adres wysłałeś? W międzyczasie była zmiana

    Odpowiedź

Dodaj komentarz