Aero2 – nowe pakiety z LTE, brak ograniczenia prędkości

Aero2 – dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – ponownie modyfikuje swoją ofertę płatną, na którą mogą przejść (wykupując odpowiedni pakiet) użytkownicy oferty darmowej. Dzięki temu m. in. zwiększają prędkość (w usłudze darmowej maksymalna prędkość to 512 kb/s) i pozbywają się cogodzinnej autoryzacji CAPTCHA. Na czym polegają obecne zmiany?

Pierwsza zmiana to zniesienie ograniczenia prędkości w pakietach Aero2 MAX (dotychczas maksymalna prędkość pobierania wynosiła 3 Mb/s). Doszły również nowe pakiety Aero2 MAX, w tym również na okres krótszy, niż 30 dni.

Szczegóły pakietów Aero2 MAX

Fot: aero2.pl

Kolejną nowością są pakiety Aero2 MAX2, które umożliwiają korzystanie z internetu w technologii 4G LTE i które również nie mają ograniczenia prędkości. Nowe pakiety są ważne przez 10 dni i oferują dzienny limit transferu danych.

Szczegóły pakietów Aero2 MAX2

Fot: Aero2.pl

Bez zmian natomiast pozostają pakiety Aero2 MINI, które znoszą jedynie konieczność cogodzinnej autoryzacji kodami CAPTCHA.

Szczegóły pakietów Aero2 MINI

Usługa Bezpłatnego Dostępu do Internetu działa bez zmian.

Źródło/Fot: Aero2

2 komentarzy do “Aero2 – nowe pakiety z LTE, brak ograniczenia prędkości

 • 15 października 2015 at 10:47
  Permalink

  Ciekawe, na jaką prędkość przepływu danych faktycznie przekłada się to wyrażenie “bez ograniczeń prędkości”? Przecież nadal może to być 3 Mb/s, a może i mniej?

  Odpowiedź
  • XxX
   15 października 2015 at 11:05
   Permalink

   Podejrzewam że będzie identycznie jak w Plusie, w końcu teraz pomiędzy Aero2 i Plusem nie ma już prawie różnic

   Odpowiedź

Dodaj komentarz