Aero2 – nowy pakiet testowy. 2 GB na 20 dni z prędkością do 5 Mb/s.

Aero2 – operator świadczący usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu – wprowadził właśnie nową wersję pakietu testowego, który pozwala za darmo sprawdzić, jak działa internet Aero2 w wersji płatnej, likwidującej kody CAPTCHA i zwiększającej prędkość.

Obecnie użytkownicy mogą jednorazowo i bezpłatnie dokonać aktywacji pakietu o wielkości 2 GB, który ważny jest przez 20 dni. Aktywacja pakietu spowoduje jednoczesny wzrost prędkości maksymalnej internetu z 512 kb/s (wersja darmowa) do 5 Mb/s.

Aby skorzystać z oferty należy posiadać:

 • numer ICCID podany na karcie SIM Aero 2
 • numer PESEL albo numer dowodu tożsamości podany podczas rejestracji BDI
 • kod PUK albo adres e-mail podany podczas rejestracji BDI

Z oferty można skorzystać tutaj. Promocja obowiązuje do końca 2015 roku lub do odwołania.

Darmowa wersja internetu Aero2 wciąż działa na niezmienionych zasadach. Użytkownicy BDI Aero2 jeszcze przez ponad rok mogą korzystać z internetu bez limitów i zupełnie za darmo. Prędkość maksymalna wynosi 512 kb/s, zaś co 60 minut następuje przerwanie połączenia, które wznowić można natychmiast rozwiązując zadanie CAPTCHA (ręczne przepisanie widocznego na ekranie przeglądarki ciągu znaków).

Poza pakietem testowym opisanym wyżej i wersje darmową, istnieją płatne pakiety dodatkowe, które likwidują konieczność autoryzacji kodami CAPTCHA oraz podnoszą maksymalną prędkość internetu. Pakiety dodatkowe wyglądają obecnie następująco:

https://i2.wp.com/mvno-gsm.pl/wp-content/uploads/2015/05/Pakiety-Aero2-ca%C5%82o%C5%9B%C4%87.jpeg?w=800

Źródło/Fot: Aero2

2 komentarzy do “Aero2 – nowy pakiet testowy. 2 GB na 20 dni z prędkością do 5 Mb/s.

 • 26 sierpnia 2015 at 09:58
  Permalink

  Ja mam pytanie, kto wybierze tą usługę, skoro W4 ma znacznie lepsze oferty i niejednokrotnie brak limitów prędkości. Uświadomi mnie ktoś, co w tym jest szczególnego???

  Odpowiedź
  • 27 sierpnia 2015 at 13:29
   Permalink

   Są tacy, którzy nie orientują się w tym wszystkim. Dla nich ciągłe zamiany kart SIM, konfigurowanie modemów, smartfonów, to kosmos. A tak mają pewną darmową i działającą ofertą, w której wykorzystanie limitu danych powoduje spadek prędkości do 0,5 Mb/s (każdy lejek wymięka) i klepanie kodów, nic więcej

   Odpowiedź

Dodaj komentarz