Aero2 – nowy pakiet testowy. 2 GB na 20 dni z prędkością do 5 Mb/s.

Aero2 – operator świadczący usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu – wprowadził właśnie nową wersję pakietu testowego, który pozwala za darmo sprawdzić, jak działa internet Aero2 w wersji płatnej, likwidującej kody CAPTCHA i zwiększającej prędkość.

Obecnie użytkownicy mogą jednorazowo i bezpłatnie dokonać aktywacji pakietu o wielkości 2 GB, który ważny jest przez 20 dni. Aktywacja pakietu spowoduje jednoczesny wzrost prędkości maksymalnej internetu z 512 kb/s (wersja darmowa) do 5 Mb/s.

Aby skorzystać z oferty należy posiadać:

  • numer ICCID podany na karcie SIM Aero 2
  • numer PESEL albo numer dowodu tożsamości podany podczas rejestracji BDI
  • kod PUK albo adres e-mail podany podczas rejestracji BDI

Z oferty można skorzystać tutaj. Promocja obowiązuje do końca 2015 roku lub do odwołania.

Darmowa wersja internetu Aero2 wciąż działa na niezmienionych zasadach. Użytkownicy BDI Aero2 jeszcze przez ponad rok mogą korzystać z internetu bez limitów i zupełnie za darmo. Prędkość maksymalna wynosi 512 kb/s, zaś co 60 minut następuje przerwanie połączenia, które wznowić można natychmiast rozwiązując zadanie CAPTCHA (ręczne przepisanie widocznego na ekranie przeglądarki ciągu znaków).

Poza pakietem testowym opisanym wyżej i wersje darmową, istnieją płatne pakiety dodatkowe, które likwidują konieczność autoryzacji kodami CAPTCHA oraz podnoszą maksymalną prędkość internetu. Pakiety dodatkowe wyglądają obecnie następująco:

https://i2.wp.com/mvno-gsm.pl/wp-content/uploads/2015/05/Pakiety-Aero2-ca%C5%82o%C5%9B%C4%87.jpeg?w=1140

Źródło/Fot: Aero2

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SzopenMarian Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Marian
Gość
Marian

Ja mam pytanie, kto wybierze tą usługę, skoro W4 ma znacznie lepsze oferty i niejednokrotnie brak limitów prędkości. Uświadomi mnie ktoś, co w tym jest szczególnego???

Szopen
Gość
Szopen

Są tacy, którzy nie orientują się w tym wszystkim. Dla nich ciągłe zamiany kart SIM, konfigurowanie modemów, smartfonów, to kosmos. A tak mają pewną darmową i działającą ofertą, w której wykorzystanie limitu danych powoduje spadek prędkości do 0,5 Mb/s (każdy lejek wymięka) i klepanie kodów, nic więcej