Aero2 – pakiet testowy z prędkością do 3 Mb/s na 10 dni

Aero2Aero2 (dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu) zachęca użytkowników bezpłatnej usługi do zakupu płatnych pakietów znoszących cogodzinne przerywanie sesji (w tym autoryzację CAPTCHA) oraz podnoszących prędkość maksymalną z 512 kb/s do 3 Mb/s (pakiety Aero Max) i oferuje możliwość aktywacji pakietu danych o wielkości 1 GB na próbę na okres 10 dni.

Pakiet testowy spowoduje wzrost maksymalnej prędkości pobierania do wspomnianych wyżej 3 Mb/s oraz zniesie konieczność cogodzinnej autoryzacji za pomocą kodów CAPTCHA.

Promocja obowiązuje od dnia 28 kwietnia 2015 r. do 27 czerwca 2015 r. lub do odwołania.

Przypomnijmy, że w Aero2 użytkownicy mają do dyspozycji następujące pakiety:

Usługa bezpłatna działa bez zmian. Użytkownicy mogą bezpłatnie korzystać z internetu z prędkością do 512 kb/s, przy czym po 60 minutach sesja jest rozłączana a jej wznowienie trzeba poprzedzić rozwiązaniem zadania CAPTCHA.

REGULAMIN

Źródło: Aero2

Fot: aero2.pl

 

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rosolak
Rosolak
5 lat temu

Jak aktywować taki pakiecik?

Przemo
Przemo
4 lat temu

Do Aero2 mam wiele żalu. Po 1. Brak zasięgu umts900 i lte w moim mieście Krasnobród wiele razy pisałem i jak grochem ościane.. wstyd! Po 2. Jesli chce przez Captche gdzies w Polsce uruchomić internet to zawsze nie wiadomo ile trzeba kombinować na wirlu przeglądarkach żeby w końcu wskoczyła przedstrona z której można przejść tam gdzie się wpisuje captche.. czasami pol godziny walcze i wyskakuje że odśwież bo coś tam a potem już do captchy nie da się wrócić! Dla mnie to oni wykorzystali naiwność UKE żeby wyrwać za free częstotliwości a teraz BDI to jedna wielka ściema i Metr… Czytaj więcej »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x