Aero2 – pakiet testowy z prędkością do 3 Mb/s na 10 dni

Aero2Aero2 (dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu) zachęca użytkowników bezpłatnej usługi do zakupu płatnych pakietów znoszących cogodzinne przerywanie sesji (w tym autoryzację CAPTCHA) oraz podnoszących prędkość maksymalną z 512 kb/s do 3 Mb/s (pakiety Aero Max) i oferuje możliwość aktywacji pakietu danych o wielkości 1 GB na próbę na okres 10 dni.

Pakiet testowy spowoduje wzrost maksymalnej prędkości pobierania do wspomnianych wyżej 3 Mb/s oraz zniesie konieczność cogodzinnej autoryzacji za pomocą kodów CAPTCHA.

Promocja obowiązuje od dnia 28 kwietnia 2015 r. do 27 czerwca 2015 r. lub do odwołania.

Przypomnijmy, że w Aero2 użytkownicy mają do dyspozycji następujące pakiety:

Usługa bezpłatna działa bez zmian. Użytkownicy mogą bezpłatnie korzystać z internetu z prędkością do 512 kb/s, przy czym po 60 minutach sesja jest rozłączana a jej wznowienie trzeba poprzedzić rozwiązaniem zadania CAPTCHA.

REGULAMIN

Źródło: Aero2

Fot: aero2.pl

 

3 komentarzy do “Aero2 – pakiet testowy z prędkością do 3 Mb/s na 10 dni

 • 7 kwietnia 2016 at 00:01
  Permalink

  Do Aero2 mam wiele żalu.
  Po 1. Brak zasięgu umts900 i lte w moim mieście Krasnobród wiele razy pisałem i jak grochem ościane.. wstyd!
  Po 2. Jesli chce przez Captche gdzies w Polsce uruchomić internet to zawsze nie wiadomo ile trzeba kombinować na wirlu przeglądarkach żeby w końcu wskoczyła przedstrona z której można przejść tam gdzie się wpisuje captche.. czasami pol godziny walcze i wyskakuje że odśwież bo coś tam a potem już do captchy nie da się wrócić! Dla mnie to oni wykorzystali naiwność UKE żeby wyrwać za free częstotliwości a teraz BDI to jedna wielka ściema i Metr mułu!

  Odpowiedź

Dodaj komentarz