Aero2 radzi, jak zresetować (zrestartować) połaczenie internetowe w popularnych urządzeniach

Aero2 radzi, jak zresetować (zrestartować) połaczenie internetowe w popularnych urządzeniach

3 kwietnia 2014 6 przez mvno-gsm.pl

SIM Aero2Sieć Aero2 (dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu) radzi, jak restartować połączenie internetowe na popularnych urządzeniach, za pomocą których z bezpłatnego internetu korzystają użytkownicy usługi.

SMARTFON
Jeśli używasz karty SIM Aero2 BDI w smartfonie, to najwygodniejsze rozłączenie jest poprzez chwilowy wybór trybu samolotowego. Tzn. wejdź w tryb samolotowy, a następnie wyjdź z trybu samolotowego. Ewentualnie wyłącz i włącz smartfon.

TABLET
Jeśli używasz karty SIM Aero2 BDI w tablecie, to najwygodniejsze rozłączenie jest poprzez chwilowy wybór trybu samolotowego. Tzn. wejdź w tryb samolotowy, a następnie wyjdź z trybu samolotowego. Ewentualnie wyłącz i włącz tablet.

MODEM USB
Jeśli używasz karty SIM Aero2 BDI w modemie USB, to najwygodniejsze rozłączenie jest poprzez naciśnięcie rozłącz/ połącz w oprogramowaniu z którego korzystasz do łączenia z Internetem. Ewentualnie wyciągnij i włóż modem do gniazda USB.

Jak już informowaliśmy, z dniem 1 kwietnia sieć Aero2 wprowadziła kody Captcha, które mają pozwolić  na autoryzację połączeń z Bezpłatnym Dostępem do Internetu oraz potwierdzić, że z BDI korzysta człowiek, nie maszyna.

Aero2 - CaptchaPrzypomnijmy, że teraz aby skorzystać z 60-minutowej sesji trzeba:

  1. Połączyć się z internetem
  2. Rozwiązać zadanie CAPTCHA (prośba o wpisanie kodu pojawi się przy próbie otworzenia jakiejkolwiek strony internetowej)
  3. Zrestartować połączenie internetowe, czyli rozłączyć się i połączyć ponownie.

Po wykonaniu powyższych czynności otrzymamy 60-minutowy dostęp do darmowego internetu Aero2. Aktualnie trwa tzw. okres przejściowy, który ma na celu przyzwyczaić użytkowników do zmian oraz oswoić z nowymi zasadami. Dlatego też aktualnie nie każde połączenie trzeba autoryzować za pomocą kodu CAPTCHA. Okres przejściowy ma potrwać tydzień.

Źródło: Aero2, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***