Aero2 upraszcza płatną ofertę dostępu do internetu

Aero2 – dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu na terenie Polski – 11 maja b.r. upraszcza i porządkuje tzw. płatną ofertę dodatkową, czyli dodatkowe płatne pakiety, które znoszą ograniczenia oferty darmowej (kody CAPTCHA, limit prędkości). Od tego dnia w ofercie operatora pozostaną tylko 3 pakiety dodatkowe, tzw. Pakiety Wysokich Lotów.

Zmiana wprowadzana przez operatora wydaje się zrozumiała i logiczna. Tzw. Pakiety Wysokich Lotów są dużo atrakcyjniejsze od “starych” pakietów.

Od 11 maja klienci Aero2 będą mogli wybierać spośród trzech pakietów – Economy, Premium i First Class. Uwagę zwraca zwłaszcza ten ostatni, w którym za 30 zł otrzymujemy aż 30 GB danych (1 GB za 1 zł).

Pakiety wysokich Lotów w Aero2

pakiety wysokich lotow aero2

Fot: Aero2.pl

Stare pakiety zakupione przed 11 maja b.r. po zmianie będą działać bez zmian aż do końca ich ważności lub ich wykorzystania.

Użytkownik może mieć aktywnych jednocześnie 5 pakietów dodatkowych. Przypominamy, że obecnie po wykorzystaniu pakietu dodatkowego użytkownik przechodzi na tzw. ofertę darmową, czyli może nadal, już bez opłat, korzystać z internetu z prędkością maksymalną 512 kb/s i z cogodzinną autoryzacją CAPTCHA.

Użytkownicy Aero2 korzystający z płatnej oferty dodatkowej mogą korzystać z technologii 4G LTE.

Źródło/Fot: Aero2, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kulerski Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
kulerski
Gość
kulerski

Super jest ta ich oferta!
Ja korzystam z ich bezpłatnego internetu i jestem bardzo zadowolony, ale captcha już mnie powoli irytuje, więc chyba się zastanowię nad tym pakietem 3GB za 5 złotych. Na moje potrzeby spokojnie starczy, a piątak to żaden majątek- jedno piwko mniej w miesiącu;)