Aero2 wydłuża o kolejny tydzień okres stopniowego wprowadzania CAPTCHA

Aero2 - CaptchaSieć Aero2 poinformowała, że wychodząc naprzeciw opiniom użytkowników Bezpłatnego Dostępu do Internetu okres stopniowego wprowadzania mechanizmu CAPTCHA wydłużony został o kolejny tydzień.

Oznacza to, że przez najbliższy tydzień weryfikacja za pomocą kodów CAPTCHA nie będzie konieczna po każdej 60-minutowej sesji, a jedynie w losowo wybranych połączeniach (czyli tak, jak do tej pory).

Mechanizm CAPTCHA wprowadzony został 1 kwietnia b.r. w celu weryfikacji, czy z internetu korzysta człowiek, czy maszyna.

Wprowadzenie kodów CAPTCHA spotkało się z dużym niezadowoleniem ze strony użytkowników usługi.

Źródło: wł

6 komentarzy do “Aero2 wydłuża o kolejny tydzień okres stopniowego wprowadzania CAPTCHA

 • 8 kwietnia 2014 at 14:20
  Permalink

  Czy co? Jednak użytkownicy nie radzą sobie tak świetnie, co? Było wprowadzać poronione kody?

  Odpowiedź
 • 8 kwietnia 2014 at 14:30
  Permalink

  Podobno UKE już działa w sprawie tych kodów śmiesznych

  Odpowiedź
 • 8 kwietnia 2014 at 15:05
  Permalink

  Teraz to wsadźcie se ten internet w Wasze 4 litery!

  Odpowiedź
 • 11 kwietnia 2014 at 21:07
  Permalink

  A ilu było tych ściągaczy może 1 na 500 Userów ! A nawet gdy ściągali 24Hna24H to przecierzw ramach przydzielonego transferu !!! Tak że tłumaczenie operatora to bełkot !!! Bezczelność operatora powinna być natychmiast stłumiona wysokimi karami również za ograniczanie ilości IP które to utrudnienia jako sabotaż stosował ten operator bezczelnie już w roku 2013 !!! Niestety operatorzyna widzi że Lud sprawnie i szybciutko wklepuje kody i to ogłasza wszem i wibec tak że poodąświeżajcie troszkę tego “kapcia” – popsujcie nu statystyki logowań bo jedyny argument tego operatorzyny !!!

  Odpowiedź
  • 12 kwietnia 2014 at 16:15
   Permalink

   Człowieku, dostajesz coś za darmo i jeszcze masz pretensje. Dlaczego pokornie nie schylisz głowy i nie zaakceptujesz tego co jest? Wieczne postawy roszczeniowe ludzi prowadzą do wszystkich konfliktów, począwszy od bzdetów typu kłótnia o sprzątanie kibla, po wojny światowe. Ludzkości, ogarnij się.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz