Aero2 – znowu nieczytelne kody CAPTCHA

Aero2 – znowu nieczytelne kody CAPTCHA

28 kwietnia 2014 1 przez mvno-gsm.pl

Użytkownicy Bezpłatnego Internetu Aero2 ponownie uskarżają się na trudne i nieczytelne kody CAPTCHA, które choć zdaniem użytkowników trudne są od samego początku, to ostatnio ich poziom trudności jeszcze wzrósł do tego stopnia, że poprawne rozwiązanie zadania CAPTCHA jest często niemożliwe.

Problem występuje od ubiegłej soboty 26 kwietnia. Sytuacja taka powtarza się już po raz drugi. Ostatnio podobne problemy wystąpiły w dniach 16-17 kwietnia. Wówczas operator tłumaczył to “atakiem hakerskim” i groził sprawcom owego ataku trwałym zablokowaniem ich kart SIM w przypadku ponownej próby ataku (więcej o tym tutaj).

Przykładowy trudniejszy kod CAPTCHA:

Aero2 trudniejsze kody CAPTCHANiestety tym razem (stan z godziny 10:00, 28 kwietnia) operator milczy i nie wydaje żadnego komunikatu ani na swojej stronie internetowej, ani na oficjalnym profilu Aero2 na Facebooku, nie odpowiada też na swoim profilu na FB użytkownikom sygnalizującym od soboty problem.

Wprowadzenie kodów CAPTCHA (nastąpiło to 1 kwietnia b.r.) spotkało się z dużym niezadowoleniem i sprzeciwem ze strony użytkowników usługi. Osoby korzystające z bezpłatnego internetu Aero2 mają często problem z rozszyfrowaniem trudnych kodów oraz narzekają na działanie strony, na której można odblokować dostęp do usługi.

Poniżej wyniki ankiet, w których czytelnicy głosują w temacie zmian w Aero2 (wprowadzenie CAPTCHA):

Aero2 ankieta 1Aero2 ankieta 2Testy wykazały, że problem występuje nadal.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***