AirMAX – bezlimitowe taryfy 300 i 900 Mb/s dla firm

Na co dzień zajmujemy się na naszych łamach głównie operatorami ogólnopolskimi. W Polsce istnieje też jednak sporo lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, które dostępne są na terenie niektórych regionów Polski. Jednym z takich operatorów jest AirMAX, który oferuje swoje usługi w południowo-zachodniej Polsce. 

AirMAX to niezależny, dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny. Świadczy usługi dla klientów biznesowych, administracji państwowej, samorządowej i innych profesjonalnych odbiorców. Zasięg działania to południowo-zachodnia Polska, woj. dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie i wielkopolskie.

Fot: airmax.pl / Print Screen

Airmax posiada własną sieć światłowodową, własne węzły oraz punkty styku z operatorami międzynarodowymi takimi jak Akamai, Google czy Hurricane Electric. Usługi świadczone są w oparciu o transmisję optyczną jak i radiową, w zależności od zamówionego pasma, możliwości technicznych czy wymaganej niezawodności. Według zapewnień ze strony Airmax, oferta jest poglądowa i każdy klient ma możliwość negocjacji zarówno parametrów jak i ceny usługi. Takie podejście, chodź znane za granicą, jest nowością w Polsce.

Najnowsza oferta dostępna od początku roku przewiduje dwie nowe prędkości 300 i 900 Mb, obecnie poglądowa i negocjowalna oferta dla małych i mikroprzedsiębiorców kształtuje się następująco:

Fot: AirMAX

Dla segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw AirMAX oferuje łącza z gwarantowanym pasmem, dzierżawą pul adresowych IP, korzystnym SLA, centralą VOIP czy wewnętrzną szyfrowaną siecią VPN. Łącza te, tak samo jak w przypadku małych i mikroprzedsiębiorstw są dobierane i negocjowane indywidualnie.

Źródło/Fot: AirMAX, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
2 lat temu

Najbardziej atrakcyjna oferta w mojej miejscowości. Pracuję zdalnie, z użyciem cyfrowej transmisji głosu Voice Over IP. Na szczęście po kilku nieudanych próbach z m.in. z różnymi LTE odnalazłem http://www.airmax.pl i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Dla mojej firmy bardziej zaawansowane parametry łącz takie jak jitter mocno się liczą w codziennej działalności.

John
John
2 lat temu

Dla firm ważne jest to, aby połączyć w jedną całość maksymalnie dużo usług. Popularnością cieszą się więc oferty, które łączą np. internet, komórki, prąd, czy nawet telewizję. Jest wtedy jedna faktura i jedna płatność. Szkoda że w tej ofercie brakuje jakiejś oferty na komórki, albo na energię, z pewnością wtedy byłaby znacznie atrakcyjniejsza.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x