Android 7.0 już dostępny dla HAMMERA Energy

mPTech udostępnił Android 7.0 Nougat dla HAMMERA Energy – najpopularniejszego smartfona wśród pancerniaków marki. Aktualizację można zainstalować już teraz z pomocą karty SD. Jak w prosty i bezpieczny sposób wykonać upgrade systemu?

HAMMER Energy, który swoją premierę miał w III kwartale 2016 roku to najpopularniejszy pancerny smartfon marki w 2017 roku i najlepiej sprzedający się wzmocniony dotykowiec brandu. Model oferuje całkiem niezłe podzespoły: wzmocnioną konstrukcję z normą IP68, wyświetlacz HD IPS 5 cali, aparat SONY 8 Mpx, 2 GB RAM, baterię 5000 mAh, funkcję Express Charging i głośnik NXT – a to wszystko w cenie 699 zł. W efekcie urządzenie stanowi optymalny wybór, a teraz zyskuje kolejny atut w postaci systemu operacyjnego Android 7.0.

Aktualizacja jest dostępna zarówno dla modeli kupionych w sklepie internetowym myPhone i w innych punktach sprzedaży, jak i dla klientów operatora komórkowego Play, który również oferuje HAMMERA Energy.

Zwiększ funkcjonalność i bezpieczeństwo swojego modelu poprzez upgrade systemu.

Jak krok po kroku zaktualizować Androida w HAMMERZE Energy?

mPTech umieścił paczkę z nową wersją systemu na swoim serwerze. Aby ją zainstalować należy wejść na www.myphone.pl i zapoznać się z instrukcją (zakładka aktualności). Producent postarał się również o tutorial wideo.

Przed przystąpieniem do aktualizacji należy wykonać backup danych: zgrać wszystkie zdjęcia, filmy i kontakty. Do tego należy posiadać kartę SD i przynajmniej 1,2 GB wolnego miejsca (rozmiar paczki z Androidem 7.0 Nougat dla HAMMERA Energy wynosi 1.08/1,18 GB) oraz naładowaną baterię telefonu do minimum 35% (przy niższym stanie aktualizacja nie będzie możliwa).

Android 7.0 Nougat zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią oraz funkcje takie jak: Multi-Window, możliwość zainstalowania aplikacji Android PAY, nowe centrum powiadomień i ustawień.

Źródło/Fot: myPhone

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o