Aplikacja T‑Mobile wchodzi w ostatnią fazę beta testów. Pomóż ją przetestować i odbierz 10 GB w prezencie.

Nowa aplikacja kliencka T‑Mobile, którą Operator udostępnił pierwszym beta testerom w lipcu br., już za chwilkę zostanie udostępniona wszystkim klientom. Na ostatniej prostej przed oficjalnym startem, T‑Mobile zaprasza klientów do przetestowania nowej aplikacji. Korzystający z systemu Android klienci abonamentowi oraz użytkownicy oferty T‑Mobile na Kartę, którzy do 30 września pobiorą i zalogują się do nowej aplikacji, otrzymają bezpłatnie paczkę 10 GB.

Nowy „Mój T‑Mobile” to zaprojektowana od nowa aplikacja self care, stworzona, by klienci mogli wygodniej i szybciej zarządzać swoimi usługami w T‑Mobile. Wśród funkcji wdrożonych do aplikacji są, m.in.:

  • zarządzanie wieloma numerami jednocześnie z poziomu jednej aplikacji
  • możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom dla łatwego zarządzania
  • opcja dodania karty kredytowej jako formy automatycznej płatności oraz metody doładowania kont prepaid
  • możliwość zapłacenia i przeglądania historii faktur z ostatnich 12 miesięcy

T‑Mobile zaprasza do testowania nowej aplikacji wszystkich klientów abonamentowych i T‑Mobile na Kartę, posługujących się smartfonami z systemem Android. By to zrobić, wystarczy pobrać paczkę instalacyjną ze sklepu Google Play, z poniższego linku:

Pobierz

W podziękowaniu za uczestnictwo w testach nowej aplikacji T‑Mobile, każdy kto do 30 września pobierze i zaloguje się aplikacji, po zakończonych testach otrzyma gratis paczkę 10 GB na 30 dni do swobodnego wykorzystania. Do bonusu uprawnieni są klienci, którzy przetestują aplikację po raz pierwszy.

Wszystkie uwagi i opinie użytkownicy nowej wersji aplikacji można przesyłać na adres nowaaplikacja[at]t-mobile.pl.

Źródło/Fot: T-Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o