Ascom umożliwia nowy, mobilny, cyfrowy przepływ informacji oraz optymalizację komunikacji poprzez wprowadzenie na rynek smartfona Myco 3

Nowy smartfon Ascom Myco 3, to nie tylko narządzie do komunikacji, ale także potężne urządzenie obsługujące przepływ krytycznych informacji, aby umożliwić podejmowanie optymalnych decyzji i przesłanie odpowiedzi w dowolnym miejscu i czasie, w sektorze healthcare, retail, HoReCa i przemyśle.

Ascom, wiodący dostawca rozwiązań teleinformatycznych i rozwiązań mobilnych, usprawniających przepływ pracy dla służby zdrowia i przemysłu, ogłosił wprowadzenie nowej odsłony smartfona Ascom Myco 3. Jako część platformy Ascom Healthcare, smartfon Ascom Myco 3 współpracuje np. z oprogramowaniem, aplikacjami i zintegrowanymi urządzeniami, aby poprzez cyfryzację i mobilność zoptymalizować przepływy pracy w szpitalu w miejscu opieki nad pacjentem. Ascom Myco 3 został zaprezentowany na konferencji HiMSS19, globalnej wystawie i konferencji Health Information and Management Systems Society, która odbyła się w lutym w Orlando na Florydzie.

– Ta premiera oznacza znaczny rozwój naszej oferty rozwiązań mobilnych – mówi CEO firmy Ascom, Holger Cordes. – Podkreśla również nasze strategiczne zaangażowanie w optymalizację cyfrowego obiegu dokumentów i głęboką integrację w opiece zdrowotnej i innych sektorach.

Nowy smartfon Ascom Myco 3 to urządzenie z systemem Android, które jest obsługiwane przez oprogramowanie ze zautomatyzowaną konfiguracją, koordynacją i zarządzaniem, umożliwiające współdziałanie z rozwiązaniami EHR (Electronic Health Record) oraz szerokim portfolio systemów zarządzania alarmami, zadaniami i powiadomieniami. Smartfon współpracuje z aplikacjami i oprogramowaniem, które przekształcają częściowe dane w przydatne informacje, a następnie przekazuje je w ręce wyspecjalizowanego np. personelu medycznego, aby poprawić efektywność działania i zadowolenie pacjenta. – Krótko mówiąc, dodaje Cordes, Ascom Myco 3 stanowi duży krok naprzód w naszej misji, aby połączyć komunikację cyfrową i koordynację w opiece zdrowotnej oraz przepływ pracy w przedsiębiorstwach.

Ascom Myco 3 to 5-calowy smartfon Full HD, wspierający przepływy pracy w placówkach służby zdrowia oraz w przedsiębiorstwach innych sektorów gospodarki. Taki ekran zapewnia łatwą obsługę interfejsu użytkownika z powiadomieniami, zdjęciami, wiadomościami, wynikam badań i innymi krytycznymi informacjami. Czytelny ekran wpływa także na poprawę wydajności wielozadaniowej pracy. Smartfon stworzono z myślą o działaniu w wymagających oraz trudnych warunkach pracy. Posiada aluminiowe elementy obudowy i szkło Corning® Gorilla® 3 oraz konstrukcję odporną na brud, kurz, olej, wodę i środki dezynfekujące (IP67). Zintegrowany, profesjonalny skaner kodów kreskowych, to szybka weryfikacji tożsamości, płynne dostarczanie i zarządzanie zapasami oraz minimalizacja błędów przy zbieraniu danych. Dodatkowo smartfon wyposażono w moduł NFC do szybkiej, dwukierunkowej komunikacji i transferu danych między kompatybilnymi urządzeniami. Posiadany przez Myco 3 system Android 8.1 i certyfikacja Google, zapewniają użytkownikom łatwy dostęp do największej na świecie biblioteki aplikacji.

Po pierwszej oficjalnej odsłonie w USA, nowy smartfon Ascom Myco 3 dostępny będzie w KONTEL (polski importer i dystrybutor) w pierwszej połowie 2019 roku. – Ascom Myco 3 już wzbudza pozytywne emocje i zainteresowanie z uwagi na swoje możliwości. – mówi Rafał Szajczyk, Dyrektor Działu Rozwiązań Ascom w Kontel, odpowiedzialny za kanał sprzedaży Ascom w Polsce. – Mam nadzieję, że, w ciągu najbliższych miesięcy uda się zaprezentować i przekazać naszym partnerom oraz ich klientom nowy smartfon do testów – pokazując, jak Myco 3 działa z innymi elementami rozwiązań platformowych Ascom, aby pozytywnie wpłynąć na obieg informacji i produktywność dla klientów w sektorze opieki zdrowotnej, przemysłu, handlu detalicznego, czy też hotelarstwa.

Źródło/Fot: KONTEL

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x