ASUS Republic of Gamers nawiązuję współpracę z Activision wokół gry Call of Duty®: Black Ops 4

ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą Activision w związku ze zbliżającą się premierą gry Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji na komputery PC. Od 10 września do 12 października, ASUS ROG będzie pierwszym i jedynym producentem sprzętu, który zaoferuje promocyjne pakiety z grą Call of Duty®: Black Ops 4 w wersji cyfrowej. Klienci mogą uzyskać dostęp do gry, kupując objęty promocją produkt ROG w czasie trwania promocji. Zespół tworzący grę Call of Duty i firma ROG ściśle współpracowały ze sobą, dzięki czemu udało im się uzyskać wyjątkowe efekty przy wykorzystaniu technologii AURA Sync w urządzeniach ASUS ROG.

– Jesteśmy naprawdę zachwyceni współpracą z ASUS Republic of Gamers wokół gry Black Ops 4 – powiedział Ander Nickell, dyrektor do spraw współpracy w firmie Activision. – Nasze zespoły programistów ciężko pracują, aby ta gra była najlepszą jak dotąd częścią Call of Duty. ASUS ROG podziela to ogromne zaangażowanie w stosunku do społeczności graczy, dlatego połączenie działań naszych marek w celu zapewnienia fanom czegoś naprawdę wyjątkowego było dla nas naturalnym krokiem.

– ASUS Republic of Gamers oraz Activision od wielu lat odnoszą ogromne sukcesy na swoich rynkach, dlatego cieszymy się, że możemy teraz połączyć nasze wysiłki – powiedziała Vivian Lien, Dyrektorka ds. globalnego marketingu w ASUS Republic of Gamers oraz Główna dyrektorka działu marketingu w spółce ASUS na terytorium Ameryki Północnej. – ROG konsekwentnie zapewnia wspaniałe wrażenia gamingowe dzięki ścisłej współpracy z partnerami i wydawcami, zarówno w zakresie technologii, jak i operacji biznesowych. Współpracowaliśmy ze sponsorowanymi przez nas zespołami e-sportowymi, aby uzyskać wyjątkowy przegląd ich działań i zapewnić wiodący w branży poziom wydajności oraz przełomowe innowacje gamingowe. Na podobnej zasadzie nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Activision w celu zintegrowania naszej technologii oświetlenia RGB, Aura Sync, do najnowszej części gry Call of Duty, aby jeszcze bardziej udoskonalić rozgrywkę. Teraz z przyjemnością oferujemy objęte promocją produkty ROG w pakiecie razem z jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku: Call of Duty®: Black Ops 4.

AURA Sync z Call of Duty: Black Ops 4 – jeszcze lepsze wrażenia

ASUS ROG współpracowało z Activision w celu włączenia spersonalizowanych możliwości i efektów AURA Sync do gry Call of Duty: Black Ops 4, podczas korzystania z urządzeń obsługujących tę technologię. Rozwiązanie AURA Sync koordynuje kolory i efekty z kompatybilnymi produktami z oświetleniem RGB, takimi jak m.in.: laptopy, komputery stacjonarne, zestawy słuchawkowe, klawiatury, płyty główne oraz myszy. Dzięki temu użytkownik może łatwiej spersonalizować cały swój system gamingowy w celu uzyskania spójnego wyglądu, który świetnie odda jego charakter jako gracza lub nastrój aktualnej rozgrywki. Dzięki integracji technologii AURA Sync w Call of Duty: Black Ops 4, akcje wykonywane w grze wyzwalają określone efekty świetlne RGB i odzwierciedlają intensywność rozgrywki za pośrednictwem komputera i sprzętu użytkownika – co zapewni bardziej immersyjne wrażenia.

Zestaw ROG i Call of Duty: Black Ops 4

Klienci, którzy zakupią produkt ROG objęty promocją w czasie obowiązywania promocji rozpoczynającym się 10 września, otrzymają dostęp do gry w wersji Digital Standard Edition. W celu uzyskania aktualnych informacji, w tym także listy produktów objętych promocją z pakietem Call of Duty: Black Ops 4, odnośników do punktów sprzedaży, a także informacji na temat wykorzystania kodu promocyjnego, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową.

Laptopy ASUS ROG objęte promocją dostępne są m.in. w sklepach x-kom.

Źródło/Fot: ASUS

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o