MVNO-GSM.PL

Innowacyjny blog telekomunikacyjny o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Awarie

Awaria w zarządzaniu kontem on-line u operatorów MVNO działających na platformie Plusa

Przez ok. 3 dni – do wczoraj 18 czerwca b.r. – klienci operatorów MVNO działających na platformie Plusa (operatorów działających na zasięgu sieci Plus, nie posiadających własnej platformy bilingowej) mieli problem z dostępem do zarządzania kontem on-line. Problem został już rozwiązany.

error-24842_640Awaria była uciążliwa zarówno dla klientów, jak i operatorów MVNO. Użytkownicy po zalogowaniu się na swoje konto on-line nie widzieli prawie żadnych informacji dotyczących swojego konta (saldo, aktywne pakiety, historia połączeń, historia doładowań…), operatorzy zaś mieli mocno ograniczony wgląd do kont użytkowników, co utrudniało realną pomoc w przypadku zgłaszania przez abonentów problemów i wątpliwości.

Awaria nie miała wpływu na realizowanie usług telekomunikacyjnych. Działały połączenia, doładowania konta, kody USSD.

Z naszych ustaleń wynika, że problem wystąpił po stronie Polkomtelu, co tłumaczyłoby fakt, że dotyczył on wszystkich operatorów wirtualnych korzystających z tego rozwiązania, a nie tylko niektórych marek.

Obecnie wszystko powinno działać już prawidłowo.

Źródło: wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym
OTVARTA
Znajdziesz nas w:
tekst alternatywnytekst alternatywny
Subscribe
Powiadom o
guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

1 Komentarz
Marcin
10 lat temu

Może Polsilver się włamał

1
0
Skomentujx