MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT Pozostałe

Aż 500 GB internetu mobilnego na pełnej prędkości – oto nowa oferta Play Internet

Sieć komórkowa Play ma doskonałą wiadomość dla wszystkich użytkowników, dla których miesięczne pakiety 100-200 GB mobilnego internetu to zdecydowanie za mało. Operator ruszył wczoraj z zupełnie nową ofertą Play Internet. W niej aż 500 GB mobilnego internetu na pełnej prędkości.

Transfer w ofercie jest nielimitowany, ale pełna prędkość internetu gwarantowana jest do wysokości 500 GB transferu. Użytkownicy zyskują również dostęp do sieci 5G operatora, wszystko za sprawą wydajnego routera obsługującego tę technologię.

Jeśli jednak są użytkownicy, dla których nawet 500 GB transferu to za mało, to dla takich klientów Play także ma dobre wiadomości. Operator proponuje dodatkowo elastyczny pakiet 100 GB. Jak on działa? I dlaczego jest elastyczny?

Pakiet włączy się sam wówczas, gdy użytkownik wykorzysta pakiet podstawowy 500 GB. Jeśli użytkownik nie przekroczy progu 500 GB, pakiet się nie aktywuje i nie zostanie naliczona opłata. Opłata wynosi od 20 zł za miesiąc z aktywnym pakietem – przy aktywacji przy zawieraniu umowy lub w Play24.

Nowa oferta kosztuje 110 zł miesięcznie a za router zapłacicie jedynie 99 zł.

Play w ofercie proponuje router Huawei 5G CPE PRO 2. Router ten to m. in.:

  • 5G i LTE kat. 19 (download) i 13 (upload)
  • Możliwość połączenia do 64 urządzeń
  • Wi-Fi 6, 802.11 b/g/n/a/ac/ax 2,4 Ghz i 5 GHz
  • Złącza RJ45

Operator przypomina również o możliwości skorzystania z dostępu do serwisu Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat.

Szczegóły nowej oferty można znaleźć na stronie internetowej Play.

Źródło/Fot: Play

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x