Bezkonkurencyjna oferta NO-LIMIT od Orange dla przenoszących numer

Przed tygodniem napisaliśmy o nowej propozycji od Orange dla przenoszących numer z innych sieci do ofert na kartę Orange (więcej). Nie zwróciliśmy jednak należytej uwagi na jedną z możliwości, jaką posiada użytkownik migrujący z numerem do Orange na kartę, dzięki której zyskuje najlepszy i chyba bezkonkurencyjny NO-LIMIT na rynku. O co dokładnie chodzi?

Przypomnijmy – promocja dla przenoszących numer do ofert na kartę Orange to nielimitowane rozmowy (na komórki i stacjonarne) i SMS-y oraz 8 GB mobilnego internetu, wszystko w ramach jednorazowego lub cyklicznego pakietu kosztującego 28 zł i ważnego przez 31 dni od momentu aktywacji. Regulamin promocji mówi jednak, że promocja dotyczy również taryfy Orange Free na Kartę, a więc taryfy dla osób, które dotychczas potrzebowały mobilnego internetu bez umowy do swojego urządzenia (laptopa, tabletu…).

Przyjrzyjmy się zatem taryfie Orange Free na Kartę. W taryfie tej w zamian za doładowanie konta użytkownik otrzymuje gratis pakiet danych, którego wielkość zależy od kwoty doładowania. Oto szczegóły:

Orange Free na Kartę

Fot: Print Screen Orange.pl

Nas interesuje bonus przyznawany za doładowanie o nominale 30 zł (minimalnie za tyle musimy zasilić konto, aby aktywować promocyjny pakiet no-limit kosztujący 28 zł). W zamian za doładowanie tą kwotą otrzymujemy w prezencie 6 GB mobilnego internetu, a cała kwota z doładowania pozostaje na koncie i można ją wykorzystać na dowolne usługi. Bonus ten nie wyklucza się z promocją dla przenoszących numer, a zatem po wykupieniu dodatkowo pakietu za 28 zł dane zsumują się. Co to oznacza w praktyce?

W praktyce oznacza to tyle, że za comiesięczne doładowanie konta kwotą 30 zł, po wykupieniu pakietu za 28 zł, otrzymamy:

  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe
  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne
  • nielimitowane SMS-y krajowe na komórki
  • 14 GB mobilnego internetu (8 GB + 6 GB)
  • 2 zł na koncie głównym na dowolne usługi (np. MMS)

Wszystko bez umów, rachunków i zobowiązań. Na tle konkurencji taka kompozycja wygląda tak, że chyba nie wymaga komentarza:

OperatorVirgin MobileMobile VikingsOrangeLycamobile
Pakiet/zawartość29,00 zł29,00 zł28,00 zł29,00 zł
Rozmowy (komórkowe i stacjonarne)NielimitowaneNielimitowaneNielimitowaneNielimitowane
SMS-yNielimitowaneNielimitowaneNielimitowaneNielimitowane
MMS-yBrakNielimitowaneBrakBrak
Internet mobilny4 GB*4 GB14 GB5 GB
Darmowe aplikacjeTakTakbrakbrak

*Po zakończeniu promocji “Dokładka”

Aby cieszyć się z takiego pakietu, wystarczy przenieść swój numer do Orange na Kartę (taryfa Orange Free na Kartę). Można to zrobić w salonie Orange. Niestety oferta promocyjna nie obejmuje migracji z nju mobile.

Należy pamiętać, że promocyjny pakiet za 28 zł można włączyć tylko przez pierwsze 12 miesięcy stażu w sieci. Można to ominąć decydując się na wersję cykliczną pakietu, wówczas żeby pakiet był aktywny zawsze, wystarczy pilnować regularnego doładowywania konta.

Więcej o promocji Orange dla przenoszących numer można przeczytać >> tutaj.

Regulamin promocji (wersja jednorazowa)

Regulamin promocji (wersja cykliczna)

Oceń w skali od 1 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) powyższą ofertę Orange:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

14
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JacekKPrzemoSzopensMarcin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Szym
Gość
Szym

http://www.njumobile.pl/oferta/10GB
Tutaj stała oferta, bez przenoszenia.

Ja
Gość
Ja

Oferta z linku nie zawiera nielimitowanych połączeń na stacjonarne.

Marcin
Użytkownik
Marcin

@Szym poczytaj regulamin albo chociaż coś, co jest niżej napisane małymi literami – 10 GB ale nie na stałe (maks. 5 okresów rozliczeniowych). Choć dobrym rozwiązaniem w nju jest dodatkowy numer i jeśli jest się ponad 2 lata w nju to za 48 PLN 2 osoby mają no-limit i 15GB(wspólnie do wykorzystania).

Mirek
Gość
Mirek

Dla mnie ta oferta nie jest bezkonkurencyjna, bo nie zawiera mmsów a dużo ich wysyłam. Bezkonkurencyjny jest dla mnie Vikings, gdzie internet się sumuje i są mmsy bez limitów 🙂

Prz
Gość
Prz

Warto wspomniec o roku waznosci ktory tyczy się też gigabajtów za doładowanie. W tym wypadku lepiej załadować za 100zł, co w wymiarze miesięcznym da 18gb. A za 100 jest gratis 10 na konto glowne i tak w kolko. Jak ktos ma stacjonarny w orange albo zna kogos takiego to mozna wlaczyc usluge 5zl na konto glowne co miesiac. To jeszcze uatrakcyjnia tę ofertę do granic absurdu

Marcin
Użytkownik
Marcin

Jeżeli ktoś nie ma włączonej usługi 5zł na konto główne, to w czwartym miesiącu braknie Ci 2zł 🙂 na odnowienie pakietu (4×28=112, 100+10=110).

Marcin
Użytkownik
Marcin

No tak, ale zauważ Jacku, że w Mobile Vikings za te 29 PLN, które masz do wykorzystania, możesz kupić 15 GB i wtedy jest 19 GB miesięcznie.

s
Gość
s

Prędzej pocałuję jeża w pupę niż pójdę z czymkolwiek do Orange.
Nadeszły czasy że ofertę wybiera się sercem a nie rozumem. 🙂

Szopen
Użytkownik
Szopen

Można marudzić na Orange, mieć o nim złe zdanie, itp. Ale nie ma obecnie lepszej oferty nolimit na kartę. Nie ma. U konkurentów jest albo mniej internetu albo nie ma wliczonych rozmów na stacjonarne… Można jeszcze tylko wspomnieć o Vikingach, co prawda mają dużo mniej internetu ale mają MMS-y

Przemo
Gość
Przemo

Ciekawy artykuł ale byłem w Orange rozwiazać usługi stacjonarne i Pani nic nie wiedziała o żadnych takich pakietach na karte w Orange jedynie co mi powiedziała to że moge mieć no limit + 2Gb za 39zł miesięcznie.. Powiedziała że może w NJU ale oni nie mają możliwości nic powiedzieć i numer mogę przenieść wyłącznie przez internet..