Bezkonkurencyjna oferta NO-LIMIT od Orange dla przenoszących numer

Przed tygodniem napisaliśmy o nowej propozycji od Orange dla przenoszących numer z innych sieci do ofert na kartę Orange (więcej). Nie zwróciliśmy jednak należytej uwagi na jedną z możliwości, jaką posiada użytkownik migrujący z numerem do Orange na kartę, dzięki której zyskuje najlepszy i chyba bezkonkurencyjny NO-LIMIT na rynku. O co dokładnie chodzi?

Przypomnijmy – promocja dla przenoszących numer do ofert na kartę Orange to nielimitowane rozmowy (na komórki i stacjonarne) i SMS-y oraz 8 GB mobilnego internetu, wszystko w ramach jednorazowego lub cyklicznego pakietu kosztującego 28 zł i ważnego przez 31 dni od momentu aktywacji. Regulamin promocji mówi jednak, że promocja dotyczy również taryfy Orange Free na Kartę, a więc taryfy dla osób, które dotychczas potrzebowały mobilnego internetu bez umowy do swojego urządzenia (laptopa, tabletu…).

Przyjrzyjmy się zatem taryfie Orange Free na Kartę. W taryfie tej w zamian za doładowanie konta użytkownik otrzymuje gratis pakiet danych, którego wielkość zależy od kwoty doładowania. Oto szczegóły:

Orange Free na Kartę

Fot: Print Screen Orange.pl

Nas interesuje bonus przyznawany za doładowanie o nominale 30 zł (minimalnie za tyle musimy zasilić konto, aby aktywować promocyjny pakiet no-limit kosztujący 28 zł). W zamian za doładowanie tą kwotą otrzymujemy w prezencie 6 GB mobilnego internetu, a cała kwota z doładowania pozostaje na koncie i można ją wykorzystać na dowolne usługi. Bonus ten nie wyklucza się z promocją dla przenoszących numer, a zatem po wykupieniu dodatkowo pakietu za 28 zł dane zsumują się. Co to oznacza w praktyce?

W praktyce oznacza to tyle, że za comiesięczne doładowanie konta kwotą 30 zł, po wykupieniu pakietu za 28 zł, otrzymamy:

 • nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe
 • nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne
 • nielimitowane SMS-y krajowe na komórki
 • 14 GB mobilnego internetu (8 GB + 6 GB)
 • 2 zł na koncie głównym na dowolne usługi (np. MMS)

Wszystko bez umów, rachunków i zobowiązań. Na tle konkurencji taka kompozycja wygląda tak, że chyba nie wymaga komentarza:

OperatorVirgin MobileMobile VikingsOrangeLycamobile
Pakiet/zawartość29,00 zł29,00 zł28,00 zł29,00 zł
Rozmowy (komórkowe i stacjonarne)NielimitowaneNielimitowaneNielimitowaneNielimitowane
SMS-yNielimitowaneNielimitowaneNielimitowaneNielimitowane
MMS-yBrakNielimitowaneBrakBrak
Internet mobilny4 GB*4 GB14 GB5 GB
Darmowe aplikacjeTakTakbrakbrak

*Po zakończeniu promocji “Dokładka”

Aby cieszyć się z takiego pakietu, wystarczy przenieść swój numer do Orange na Kartę (taryfa Orange Free na Kartę). Można to zrobić w salonie Orange. Niestety oferta promocyjna nie obejmuje migracji z nju mobile.

Należy pamiętać, że promocyjny pakiet za 28 zł można włączyć tylko przez pierwsze 12 miesięcy stażu w sieci. Można to ominąć decydując się na wersję cykliczną pakietu, wówczas żeby pakiet był aktywny zawsze, wystarczy pilnować regularnego doładowywania konta.

Więcej o promocji Orange dla przenoszących numer można przeczytać >> tutaj.

Regulamin promocji (wersja jednorazowa)

Regulamin promocji (wersja cykliczna)

Oceń w skali od 1 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) powyższą ofertę Orange:

View Results

Loading ... Loading ...

14 komentarzy do “Bezkonkurencyjna oferta NO-LIMIT od Orange dla przenoszących numer

  • 3 lutego 2016 at 14:52
   Permalink

   Oferta z linku nie zawiera nielimitowanych połączeń na stacjonarne.

   Odpowiedź
  • Marcin
   4 lutego 2016 at 10:50
   Permalink

   @Szym poczytaj regulamin albo chociaż coś, co jest niżej napisane małymi literami – 10 GB ale nie na stałe (maks. 5 okresów rozliczeniowych). Choć dobrym rozwiązaniem w nju jest dodatkowy numer i jeśli jest się ponad 2 lata w nju to za 48 PLN 2 osoby mają no-limit i 15GB(wspólnie do wykorzystania).

   Odpowiedź
 • 3 lutego 2016 at 16:46
  Permalink

  Dla mnie ta oferta nie jest bezkonkurencyjna, bo nie zawiera mmsów a dużo ich wysyłam. Bezkonkurencyjny jest dla mnie Vikings, gdzie internet się sumuje i są mmsy bez limitów 🙂

  Odpowiedź
 • 3 lutego 2016 at 16:49
  Permalink

  Warto wspomniec o roku waznosci ktory tyczy się też gigabajtów za doładowanie. W tym wypadku lepiej załadować za 100zł, co w wymiarze miesięcznym da 18gb. A za 100 jest gratis 10 na konto glowne i tak w kolko. Jak ktos ma stacjonarny w orange albo zna kogos takiego to mozna wlaczyc usluge 5zl na konto glowne co miesiac. To jeszcze uatrakcyjnia tę ofertę do granic absurdu

  Odpowiedź
  • JacekK
   3 lutego 2016 at 17:22
   Permalink

   @Prz

   Dzięki za zwrócenie uwagi na ważne kwestie. Zamierzam tej ofercie poświęcić trochę czasu i miejsca na stronie, napiszę więc na pewno i o innych wariantach.

   Pozdrawiam!

   Odpowiedź
  • Marcin
   4 lutego 2016 at 11:37
   Permalink

   Jeżeli ktoś nie ma włączonej usługi 5zł na konto główne, to w czwartym miesiącu braknie Ci 2zł 🙂 na odnowienie pakietu (4×28=112, 100+10=110).

   Odpowiedź
 • Marcin
  4 lutego 2016 at 10:39
  Permalink

  No tak, ale zauważ Jacku, że w Mobile Vikings za te 29 PLN, które masz do wykorzystania, możesz kupić 15 GB i wtedy jest 19 GB miesięcznie.

  Odpowiedź
  • JacekK
   4 lutego 2016 at 13:51
   Permalink

   @Marcin

   Chyba piszesz o standardowej ofercie. W niej za doładowanie konta za 29 zł dostajesz 4 GB internetu oraz nielimitowane SMS/MMS (i za darmo w sieci oraz do Play). 29 zł masz do wykorzystania, można więc kupić pakiet dodatkowy. I tyle. Nie ma w niej nielimitowanych rozmów poza sieć Play, ani na komórki, ani na stacjonarne. Reasumując, można zwiększyć ilość internetu, ale nie da się mieć nielimitowanych połączeń krajowych poza sieć.

   W ofercie NO-LIMIT, którą dałem to tabelki całe 29 zł z doładowania zabierane jest na pakiet. Zawartość tego pakietu podałem w tabelce. Nie ma już możliwości dokupienia czegokolwiek, bo środki na koncie nie zostają.

   https://mobilevikings.pl/pl/offer/viking29/

   Pozdrawiam!

   Odpowiedź
 • 4 lutego 2016 at 14:37
  Permalink

  Prędzej pocałuję jeża w pupę niż pójdę z czymkolwiek do Orange.
  Nadeszły czasy że ofertę wybiera się sercem a nie rozumem. 🙂

  Odpowiedź
 • Szopen
  5 lutego 2016 at 12:51
  Permalink

  Można marudzić na Orange, mieć o nim złe zdanie, itp. Ale nie ma obecnie lepszej oferty nolimit na kartę. Nie ma. U konkurentów jest albo mniej internetu albo nie ma wliczonych rozmów na stacjonarne… Można jeszcze tylko wspomnieć o Vikingach, co prawda mają dużo mniej internetu ale mają MMS-y

  Odpowiedź
 • 21 marca 2016 at 23:43
  Permalink

  Ciekawy artykuł ale byłem w Orange rozwiazać usługi stacjonarne i Pani nic nie wiedziała o żadnych takich pakietach na karte w Orange jedynie co mi powiedziała to że moge mieć no limit + 2Gb za 39zł miesięcznie.. Powiedziała że może w NJU ale oni nie mają możliwości nic powiedzieć i numer mogę przenieść wyłącznie przez internet..

  Odpowiedź
  • JacekK
   22 marca 2016 at 08:28
   Permalink

   To akurat nic nadzwyczajnego 🙂 Pracownicy są szkoleni do tego, żeby ich sprzedaż była jak najwyższa, z tego też mają największe prowizje. Najlepiej poinformowani są z ofert abonamentowych, oferty na kartę co najwyżej kojarzą. Ja już nie pamiętam, kiedy ostatnio otrzymałem kompleksową informację w salonie o ofercie na kartę. Ostatnio za to usłyszałem, że “abonament lepszy”.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz