Bezkonkurencyjna oferta NO-LIMIT od Orange dla przenoszących numer

Bezkonkurencyjna oferta NO-LIMIT od Orange dla przenoszących numer

3 lutego 2016 14 przez JacekK

Przed tygodniem napisaliśmy o nowej propozycji od Orange dla przenoszących numer z innych sieci do ofert na kartę Orange (więcej). Nie zwróciliśmy jednak należytej uwagi na jedną z możliwości, jaką posiada użytkownik migrujący z numerem do Orange na kartę, dzięki której zyskuje najlepszy i chyba bezkonkurencyjny NO-LIMIT na rynku. O co dokładnie chodzi?

Przypomnijmy – promocja dla przenoszących numer do ofert na kartę Orange to nielimitowane rozmowy (na komórki i stacjonarne) i SMS-y oraz 8 GB mobilnego internetu, wszystko w ramach jednorazowego lub cyklicznego pakietu kosztującego 28 zł i ważnego przez 31 dni od momentu aktywacji. Regulamin promocji mówi jednak, że promocja dotyczy również taryfy Orange Free na Kartę, a więc taryfy dla osób, które dotychczas potrzebowały mobilnego internetu bez umowy do swojego urządzenia (laptopa, tabletu…).

Przyjrzyjmy się zatem taryfie Orange Free na Kartę. W taryfie tej w zamian za doładowanie konta użytkownik otrzymuje gratis pakiet danych, którego wielkość zależy od kwoty doładowania. Oto szczegóły:

Orange Free na Kartę

Fot: Print Screen Orange.pl

Nas interesuje bonus przyznawany za doładowanie o nominale 30 zł (minimalnie za tyle musimy zasilić konto, aby aktywować promocyjny pakiet no-limit kosztujący 28 zł). W zamian za doładowanie tą kwotą otrzymujemy w prezencie 6 GB mobilnego internetu, a cała kwota z doładowania pozostaje na koncie i można ją wykorzystać na dowolne usługi. Bonus ten nie wyklucza się z promocją dla przenoszących numer, a zatem po wykupieniu dodatkowo pakietu za 28 zł dane zsumują się. Co to oznacza w praktyce?

W praktyce oznacza to tyle, że za comiesięczne doładowanie konta kwotą 30 zł, po wykupieniu pakietu za 28 zł, otrzymamy:

  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe
  • nielimitowane rozmowy na krajowe numery stacjonarne
  • nielimitowane SMS-y krajowe na komórki
  • 14 GB mobilnego internetu (8 GB + 6 GB)
  • 2 zł na koncie głównym na dowolne usługi (np. MMS)

Wszystko bez umów, rachunków i zobowiązań. Na tle konkurencji taka kompozycja wygląda tak, że chyba nie wymaga komentarza:

OperatorVirgin MobileMobile VikingsOrangeLycamobile
Pakiet/zawartość29,00 zł29,00 zł28,00 zł29,00 zł
Rozmowy (komórkowe i stacjonarne)NielimitowaneNielimitowaneNielimitowaneNielimitowane
SMS-yNielimitowaneNielimitowaneNielimitowaneNielimitowane
MMS-yBrakNielimitowaneBrakBrak
Internet mobilny4 GB*4 GB14 GB5 GB
Darmowe aplikacjeTakTakbrakbrak

*Po zakończeniu promocji “Dokładka”

Aby cieszyć się z takiego pakietu, wystarczy przenieść swój numer do Orange na Kartę (taryfa Orange Free na Kartę). Można to zrobić w salonie Orange. Niestety oferta promocyjna nie obejmuje migracji z nju mobile.

Należy pamiętać, że promocyjny pakiet za 28 zł można włączyć tylko przez pierwsze 12 miesięcy stażu w sieci. Można to ominąć decydując się na wersję cykliczną pakietu, wówczas żeby pakiet był aktywny zawsze, wystarczy pilnować regularnego doładowywania konta.

Więcej o promocji Orange dla przenoszących numer można przeczytać >> tutaj.

Regulamin promocji (wersja jednorazowa)

Regulamin promocji (wersja cykliczna)

Oceń w skali od 1 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) powyższą ofertę Orange:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***