Black Friday – promocja doładowań w lajt mobile

Jak wielu operatorów, czy też sprzedawców, również i lajtmobile postanowił wykorzystać popularność amerykańskiego tzw. Black Friday. W lajt mobile powraca dobrze już znana promocja doładowań.

W dniach 22-25.11.2018 roku do wszystkich doładowań numerów lajt mobile na kartę za min. 10 zł i max. 500 zł zrealizowanych przez oficjalną stronę www operator “dorzuca” 50% ich wartości gratis. Bonus trafi na główne konto maksymalnie do trzech dni roboczych i będzie można go wykorzystać na wszystkie możliwe usługi dostępne dla klientów operatora.

Przypominamy, że promocją objęte są wyłącznie doładowania elektroniczne zrealizowane przez oficjalną stronę internetową operatora. Nie są premiowane doładowania Plus, którymi również można zasilać konto lajt mobile na kartę.

Lajt mobile od dość dawna nie informował o nowych promocjach. Był czas, kiedy o nowościach informowaliśmy co tydzień.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
rasso Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

o wiele lepsza promocja niż z tej okazji BF w LycaMobile gdzie ma się 3 miesiące w cenie 1 TYLKO dla NOWYCH gdy kupią starter z AKTYWNYM już pakietem przez internet. Zawsze to jakaś promocja ale w wykonaniu Lyca od zawsze nie zrobili nic dla STAŁYCH / STARYCH klientów 🙁

rasso
Gość
rasso

Aero2 ma nowe 3 pakiety 70GB na 30dni.