Black Friday w Aero2 – przy zakupie 3 pakietów dodatkowych czwarty gratis

Sieć Aero2, która jest m. in. dostawcą usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu, również dołącza do grona operatorów świętujących Black Friday. Aero2 ruszyło dzisiaj z promocją, w ramach której przy zakupie trzech takich samych płatnych pakietów dodatkowych czwarty otrzymuje się gratis.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart BDI Aero2, czyli osoby korzystające z darmowego internetu od Aero2. Każdy, kto w czasie trwania promocji kupi trzy takie same pakiety dodatkowe (tzw. Pakiety Wysokich Lotów), które znoszą ograniczenia nałożone na użytkowników BDI Aero2, czwarty otrzymają gratis.

Przypomnijmy, że użytkownicy BDI Aero2 mogą korzystać z internetu bezpłatnie i bez limitów i tu nic się nie zmieniło i nie zmienia. Na takich użytkowników są jednak nałożone dwa ograniczenia:

 • maksymalna prędkość wynosi 512 kb/s
 • istnieje konieczność cogodzinnej autoryzacji CAPTCHA, czyli przepisania na ekranie urządzenia wyświetlonego ciągu znaków (litery i cyfry)

Powyższe ograniczenia można znieść i tu właśnie przychodzą z pomocą tzw. Pakiety Wysokich Lotów, czyli dodatkowe pakiety, po zakupie których użytkownik może korzystać z maksymalnej prędkości dostępnej w danej chwili (zyskuje dostęp do sieci LTE) oraz nie musi już dokonywać cogodzinnej autoryzacji CAPTCHA. Obecnie są do wyboru 3 takie pakiety:

Fot: Aero2.pl / Print Screen

W ramach promocji przy zakupie trzech takich samych pakietów jednocześnie, czwarty taki sam użytkownik otrzyma gratis. Przykład: jeśli użytkownik kupi jednocześnie 3 pakiety 30 GB po 30 zł każdy, łącznie będzie miał 120 GB mobilnego internetu za 90 zł. Łącznie można mieć aktywnych właśnie 4 pakiety, przy czym po wykorzystaniu lub upłynięciu ważności pierwszego automatycznie włącza się kolejny. Po wykorzystaniu pakietów dodatkowych użytkownik powraca do oferty BDI Aero2 (jeśli oczywiście nie dokupi kolejnych).

Promocja potrwa do 27 listopada b.r.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Aero2 / Print Screen

3 komentarzy do “Black Friday w Aero2 – przy zakupie 3 pakietów dodatkowych czwarty gratis

 • 28 listopada 2017 at 16:24
  Permalink

  No i jak zwykle się spóźniłem… Ehhh…

  Odpowiedź
 • 4 grudnia 2017 at 15:27
  Permalink

  Najlkepszą “promocja” od nich to jest BDI 😀

  Odpowiedź

Dodaj komentarz