Black Friday w Plusie i Samsung Galaxy S9+ taniej nawet o 1140 zł

W Sklepie internetowym Plusa trwa promocja na Black Friday, w której taniej można kupić smartfony Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy A6 oraz Huawei Mate 20 Pro Dual SIM. Tylko w Plusie i tylko do 25 listopada smartfon Samsung Galaxy S9+ można mieć taniej nawet o 1140 zł.

W Sklepie internetowym Plusa na www.plus.pl trwa promocja Black Friday, w ramach której obniżone zostały ceny na wybrane modele smartfonów. Promocja będzie trwała do 3 grudnia br, a w niej klienci mogą dostać:

  • Samsung Galaxy S9+ taniej o 390 zł oraz dodatkowe promocje firmy Samsung!
  • Samsung Galaxy A6 taniej o 140 zł
  • Huawei Mate 20 Pro Dual SIM taniej o 390 zł

Tylko w sieci Plus można dostać smartfon Samsung Galaxy S9+ taniej nawet o 1140 zł. Dla tego modelu telefonu oprócz promocji Plusa i obniżki ceny o 390 zł dostępne są także dodatkowe promocje firmy Samsung: PREMIA i ODKUP. To dwa programy premiujące zakup wskazanych modeli w określonym czasie. W tym przypadku obowiązują one do 25 listopada i w ramach premii Samsung zwraca klientowi z bankomatu aż 500 zł oraz dodaje 250 zł za odkupienie starego telefonu. Obie promocje działają w Aplikacji Members w ramach Konta Samsung, a więcej informacji o nich można znaleźć na stronach www.odkup.samsung.pl i www.premia.samsung.pl.

Promocja Black Friday jest dostępna dla wszystkich chętnych, którzy kupią jeden ze wskazanych modeli telefonów wraz z ofertą Plus Abonament. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych, przenoszący numer do sieci Plus oraz przedłużający umowę. Wybrać można każdą taryfę z abonament za 0 zł przez 6 miesięcy.

Szczegółowe informacje dostępne są na www.plus.pl/blackfriday.

Źródło/Fot: Plus

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o